2733
2734
عنوان

خیلی دوست دارم ناخن هام رو کاشت بزنم ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 72 پست

نه متاسفانه،منم عاااشق ناخونم 

ناخون خودمم زیاد فرم جالبی نداره که بلند کنم

ولی میگم اگه شد فردای زایمانم برم کاشت کنم برگردم ۱ماه... 

میدونم چرت میگم چون اوناییم که کاشت میکنن واسه زایمان و صدمه نزدن به بچه درمیارن یا کوتاک میکنن...

از ته دلم میخوام خدا به همه ی چشم انتظارا معجزشو نشون بده🙏
چه حرفاااا. یعنی چه غسل نداره. بی خیال تروخدا. آخه یک کم فکر کن خواهر من. به جای وسواس رو این موضوع ...

هر چیزی به جای خودش.اشکال داشتن کاشت ناخن هیچ ربطی به حرمت دروغ و غیبت و..نداره و هیچ کدوم از حرمت اون یکی نمیکاهد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 3 سال ناخنام کاشت بود اهل نماز نیستم عسل میکردم حالا قبولم نباشه مهم نیست برام  ادم با 4تا ...

سه سااال ناخونای خودت هیچی نشد

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
2731
چه حرفاااا. یعنی چه غسل نداره. بی خیال تروخدا. آخه یک کم فکر کن خواهر من. به جای وسواس رو این موضوع ...

از کجا میدونید نیست؟😌

از ته دلم میخوام خدا به همه ی چشم انتظارا معجزشو نشون بده🙏
2738

بهترین جا برای سوالای اینطوری صحبت با مرجع تقلیدت هست (اگه اعتقاد داری و برای اعتقادت نمیکاری ) هیچ کسی دیگه ای نمیتونه بهت کمک کنهبه جز مرجع تقلیدت ، بقیه هر کسی نظر شخصی خودش رو داره و میتونه موافق یا مخالف باشه 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
سه سااال ناخونای خودت هیچی نشد

ن اصلا هیچی نشد ولی وقتی کندم ناخنام نازک بود.3سال دائم ترمیم کردم ولی الان پشیمونم ک هر ماه 30تومن 30تومن میدادم ب ارایشگر 

زندگی تورا داشتن است❤

نه راهی نداره

غسل و وضوی جبیره هم شرایط داره عزیزان قرار نیست برای هر چیزی غسل جبیره کرد که😂

اگر آب به بدنت ضرر برسونه به صورت مستقیم میتونی جبیره انجام بدی ولی کاشت ناخن چیز ضروری نیست که نتونی به ناخنت آب برسونی

من خودمم عاشق کاشت مژه هم ولی نمیشه و همش دارم حسرت میخورم

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍

چند بار توی روضه سخنران میگفت اگه لاک و طرح نداشته باشه و حالت طبیعی باشه مشکلی نیست.از چند تا مجلس شنیدم

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
خودت به ناخنات برس  مرتبشون کن ، بزار بلند شن  و لاک  بزن و طراحیش کن  منم کا ...

اخه جنسش خیلی مزخرفه. نظرم و زود میشکنه

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار
2706