2737
2734

من روز 16 همین ماه که تخمک گذاریم بود اقدام کردم تقریبا از سه روز پیش دردای پریود رو داشتم ولی دردام ادامه دار نبود امروزروز نهم بعد از تخمک گذاری و اقدامم بود، ببخشید ولی امشب رابطه داشتم بعد از دستشویی رفتن یه لک خیلی کمرنگ صورتی دیدم از صبح هم ترشحات غلیظ داشتم الان میرم چک میکنم که شاید پریود شدم ولی هیچی نیست چون من هیچوقت لکه بینی ندارم الان نمیدونم پریود شدم یا لانه گزینیه دوستایی که تجربه دارن میشه لطف کنن از تجربه هاشون بگن ، در ضمن شش روز بعد از اقدامم بیبی چک تست کردم منفی بود 

عزیزم قبل از اینکه 10روز از موعدت برسه هیچ بی بی چک یاادمی نمیتونه تشخیص بده 

فقط ازمایش خون

درحال حاطرم فقط خدا میدونه اون لک صورتی چی بوده

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ده روز قبل موعد پریودی دو روز دردی شبیه به پریودی داشتم بعد دیگه نداشتم ولی لکه ندیدم بعد پنج روز که از موعدم گذشت بی بی مثبت شد و بتا پنج هزار

پدر عزیزم ،مهربانم،هیچ گاه از خاطرم نمی‌روی و هیچ گاه از دوست داشتنت دست نخواهم کشید...
2731

من تجربه خودمو میگم

من روز تخمک گذاریم اقدام کردم دقیقا تو روز پریودم عین خون اول پریود دیدم به حدی شبیه بود که فکر کردم پریود شدم 

در حد دو سه قطره بود بعد تا شب هرچی منتظر شدم که پری بیاد نیومد بی بی زدم هاله انداخت

ولی علائم پری رو از تقریبا یه هفته قبلش داشتم که فکر میکردم بخاطر نزدیک شدن به پریه

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍
من تجربه خودمو میگم من روز تخمک گذاریم اقدام کردم دقیقا تو روز پریودم عین خون اول پریود دیدم به حدی ...

دقیقا منم شک دارم میگم نکنه چون نزدیکه پریه اینجوری شدم اما یه جا خوندم نه روز بعد از اقدام لانه گزینی انجام میشه و امروز واسه من دقیقا روز نهم بود

2738
من تجربه خودمو میگم من روز تخمک گذاریم اقدام کردم دقیقا تو روز پریودم عین خون اول پریود دیدم به حدی ...

عزیزم چند روز بعد بیبی زدی ؟ من چند روزه بر خلاف گذشته به محض اینکه نیم ساعت از غذا خوردنم میگذره به شدت گرسنه میشم دو سه شب هم نصفه شبا از سوزش سر دل بیدار میشدم که رفع شد

دقیقا منم شک دارم میگم نکنه چون نزدیکه پریه اینجوری شدم اما یه جا خوندم نه روز بعد از اقدام لانه گزی ...

نه هیچکس نمیتونه حساب کنه دقیقا لقاح شما کی انجام شده

ممکنه دقیقا تو روز تخمک گذاریت باشه ممکنه دو یا سه روز بعدش باشه هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست

ولی منم تو همون ماه که اقدام داشتم برای اولین بار یه بار لک صورتی دیدم که برام تعجب بود و دیگه هم تکرار نشد

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍
بار اول اقدام باردار شدی عزیزم ؟

بله تو همون ماه که اقدام کردم باردار شدم

مثلا خود من 29 اقدام کردم ولی رفتم سونو برای ساک حاملگی گفت ساکت به 29م به بعد میخوره ینی 29م لقاح انجام نشده بوده بعدش انجام شده

ولی عزیزم خیلی دنبال علائم نرو چون با قاعدگی مشترک هستن من ماهی که حامله شدم واقعا هیچ علائمی نداشتم و از ماه دوم شروع شد اونم با حالت تهوع وحشتناک

پدر عزیزم ،مهربانم،هیچ گاه از خاطرم نمی‌روی و هیچ گاه از دوست داشتنت دست نخواهم کشید...
ولی عزیزم خیلی دنبال علائم نرو چون با قاعدگی مشترک هستن من ماهی که حامله شدم واقعا هیچ علائمی نداشتم ...

الان همش حس میکنم دل درد دارم میگیرم ممکنه اصلا اقدامم جواب نداده باشه 😢

2706