2737
2734

تا نترکیدی استارتر خواهشا بگو مثلا چطور پیشقدم میشین من اصلا روم نمیشه برم سمتش 

هر چند شوهرم خودش همیشه میاد سمتم ولی میگه دلم میخواد توام بعضی وقتا پیشقدم بشی

با خدا باش پادشاهی کن👑👑👑بی خدا باش هر چه خواهی کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
تا نترکیدی استارتر خواهشا بگو مثلا چطور پیشقدم میشین من اصلا روم نمیشه برم سمتش  هر چند شوهرم ...

وااا 

من قشنگ بهش میگم دلم چیز میخواد بعد هی با خجالت و عشوه نگاش میکنم اونم خر کیف میشه 😁

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند

مثلا لباس خيليييي باز بپوش و حتما جذبه جذب باشه رنگ متضاد پوستت هر رنگى بهت مياد رو بپوش پيشنهاد من قرمزه ش و ر ت  كوتاه ها كه تايستون همه مى پوشيدن ازش از اونا بپوش مدل موهايخوشكل تو اينستا ياد بگير بزن لاك جيغ بزن و رژلب خيليييي جيغ مثلا قرمز اگه دندوناتم سفيد باشه كه خيلي جلب توجه مى كنه ارايش فشن ياد بگير اينستا پره خوش بو باش لباس زير مرتب بپوش بهتره يكم هزينه كنى از اون لباس خواب عجيب غريبا بپوشي بدنت هم تميز باشه حركاته مثبت ١٨ انجام بده عاشقانه برقص شوخى هاي باز كن بعد يه مدت خود ب خود خودش مياد به سمتت بدون اصرار تو و از همه مهمتر مهربون باش 

مردم حواسم نيست 🖤
مشکل اینه که همسر بنده کلا خستس کارش شیفتیه .همش خستگی رو بهونه میکنه .نمی دونم شایدم داره ناز میکنه

البته پیش قدم شدن خیلی هم خوب نیستا

من سری قبل باهم قهر بودیم رفتم سمتش دلم ب حال خودش سوختا...خیلی وقت بود رابطه نداشتبم ...بعد الان پر رو شده سر یه چیز کوچولو با من قهر کرد الانم تو حال خوابیده...منم عمرا این دفه برم سمتش ...

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
2706