2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انارارو دون میکنی بعد میذاری رو گاز تا یه مقدار دونه های انار نرم بشه همش هم باید هم بزنی ته نگیره

وقتی رنگ انارا قهوه ای شد و دیدی نرم شدن بذار خنک شه. بعد شروع می کنی به سابیدن تو آبکش تا دو نه ها جدا بشن کاملا.  بعد اون آب انار به دست اومده رو میذاری رو گاز همش هم باید هم بزنی تا به غلظت دلخواهت برسه

2738

من بعداز دون کردن با مخلوط کن ابشونو گرفتم و گذاشتم روی گازبا شعله کم.شعله حتما کم باشه که قشنگ رنگش سیاه بشه وگرنه قرمز میشه بعد هر وقت به غلظت دلخواهت رسید بردارش 

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘

ما اینطوری درست میکنیم که اول انار رو دانه کنید و بعد با آبمیوه گیری آب بگیرید.بزارید خوب بجوشه تا تبخیر بشه.اگر خیلی ترش بود بسته به ذائقه یک مقدار شکر اضافه کنید.یه دو سه تا قاشق هم آرد بزنید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
واسه من که اینقدر از شما آوردن نمیدونم چیکارکنم رب پارسالم‌هنوز مونده

وای خوش به حالت من خیلی مصرف دارم اونم رب شمال😋😋

واسه چی مصرف میکنی بگو منم استفاده کنم

من بیشتر  مرغ ترش یاکنار اکبر جوجه تو فسنجون.یا چلو گوشت که درست میکنم تو گوشتم میریزم تو قورمه سبزی و سوپ