2733
2734
عنوان

لباس عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناراحت نباش ببين هر كاري بخان بكنن باز شما تكي

ب اين فكر كن عروسي و همه مهموناي شمان اون شب فقط مال تو

همه زن داداش همينن زن داداش من همين بود يادم ب ارايشگر ميگفت ميخام تك باشم حتي جاريم هم همه حا گفت من بهتر از همه شدم ك خدايي فاميلامون خوب از خجالتشون در اومدن

2728
2738

وا چه زشت حالا تو عروسي همه ميگن اينو ببين چرا خودشو مثل عروس كرده بخندن بهش 😂 بعضيا خودشون مضحكه ميكنن واقعا 

حالا خواهر شوهر من من واسه عروسي من ٣ دست لباس عوض كرد فك ميكرد الان همه ميگن خيلي با كلاسي 😂  ابرو خودشو برد  كلا خيلي حسود تا من زن داداشش شدم بدو رفت شوهر كرد همون ارايشگاه همون مزون لباس حتي همون غنچه عقد الانم طلاق گرفته با يه بچه 😐 اهميت نده 

تازگیا مد شده

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
2706