2726
عنوان

پسردایی نامردم😔عشق دروغی

| مشاهده متن کامل بحث + 3539 بازدید | 94 پست
قشنگ ریخت بهم😔 داییم هی میگفت بازکن اون شالتو دیگه این اداها چیه جلو داناداش  یا میکفت یادت ...

چه حرفای عجیبی زده داییت!!! اصلا به مردا نمیخوره اینجور حرف زدن بیشتر مال زناس 😐

خداروهزاربار شکر کن زن همچین ادمی نشدی 

دفعه دومم که گفت چرا روسری سرته بگو حجاب هر کس دست خودشه ، اگه هم گفت واای تو اون دختری که قرار بود عروسم بشه نیستی بگوو دایی اونموقع بچه بودم و تفکراتم محدود خداروشکر الان بزرگ شدم و عاقل و بهترین و مهربونترین فرد کنارمه بعد به شوهرت اشاره کن 

به شیوه خودت زندگی کن ، اینجا حتی پشت سر خدا هم حرف میزنن😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه حرفای عجیبی زده داییت!!! اصلا به مردا نمیخوره اینجور حرف زدن بیشتر مال زناس 😐

داییم خیلی احمق جدا از حرف زدنش  ی مدل زشتی رو مبل لم میده باااز میشینه انکار تمام حاضرین اونجا کارگرشن و اون میخاد حقوق بده

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
شوهرمن خیلی حساس رو مسائل دین و حجاب اینام هی بحث و میکشوندن ک من قبلا چجوری بودم😔 البته شوهرم می ...

بنظر من ب شوهرت باید حق بدی اگه ناراحت بشه،. بدون شوهرت نرو پیششون و سعی کن بهش بیشتر توجه کنی،.

2728
خداروهزاربار شکر کن زن همچین ادمی نشدی  دفعه دومم که گفت چرا روسری سرته بگو حجاب هر کس دست خود ...

زبونم بند اومده بود میگفتم اللنه شوهرم بذاره بره😔

کاش میگفتم بخدا

اللن شوهرمن باورش شده ک حتنی مهدی هنوزم چشمش دنبال منه😔

ولی من میدونم نیست دیکه اون نفسش ب باباش بنده نمیدونم چرا مجرده هنوز ولی میدونم منو دوست نداره و همش اداست

چ دایی بیشعور و بی فهمی داری

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
اگر مهدی شوهرت بود از نظر مالی وعاطفی تامین بودی؟

مالی خوب اره البته اگر داییم حمایت میکرد

ولی عاطفی و نمدونم چون بچه بودیم اونموقع ۱۳سال پیش بود

زبونم بند اومده بود میگفتم اللنه شوهرم بذاره بره😔 کاش میگفتم بخدا

مطمئن باش شوهرت ادم فهمیده ایه که حتی رفته خوابیده که الان ازت نپرسه  ,فردا صبح بیدارشد سر حرفو باز کرد بگوو خودت که دیدی چقدر بی شخصیته داییم و تازه به دوران رسیده منم ازشون خوشم نمیاد  ، بعد چندسال اومده خونه مامانم منم دیگه بدون تو نمیرم اونجا ، 

به شیوه خودت زندگی کن ، اینجا حتی پشت سر خدا هم حرف میزنن😘😘
میکم شوهرم خیلی حساسه😔

عزیزم حساس باشه

وقتی شما بی تفاوت باشی و غمبرک نزنی میفهمه که اصلا برات مهم نیست برای اون هم بی اهمیت میشه

بعدشم وقتی نری خونه بابات تا وقتی اونجان حساسیتی نخواهد داشت

2706