2737
2734
عنوان

تا حالا شده غذاتون کم بیاد تو مهمونیتون😪😪

| مشاهده متن کامل بحث + 3631 بازدید | 83 پست

آدم خوبه وقتی میره مهمونی کمتر بخوره.بعضیارو دیدم انقدر میخورن تا میخوان خفه شن.که چی مثلا؟؟؟؟

از حد همیشگیتون کمتر بخورین لامصبا خوب مگه چی میشه

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
این بچه هاشون خیلی حرص درارن😕😕😂😂😂

قشنگ ابرو میبرن.کلا 8نفر بودیم مامانم غذای 12نفرو درست میکرد باز کم میومد.مامانم ک اصلا سر سفره نمینشست منو شوهرمم مثلا تو رژیم بودیم حالا کجا شوهرن اینقد لاغره ک حد نداره😂 الویه رو با ماکارونی قاطی میکردن میخوردن میگفتن انگار پیتزائه😣😑😑ولی بخور بودنا

زندگی تورا داشتن است❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط حال مامانم خيلى داغونم كرد ديگه كارى رو كه از دستم بر مى اومد براش انجام دادم 😅😅😅😅

😂😂😂😁😁😁ما تنها کاری که کردیم این بود سریع به بابام رسوندیم که نگووووو برنججج😂😂😂😂

وای یه بار من 5 نفر مهمون داشتم. سه مدل هم غذا داشتم. قرمه و مرغ شکم پر و سوپ و قیمه بادمجان. هی گفتن سفره بندازین. فامیلهای همسر بودن. خواهرشوهر من که داشت میمرد سفره انداخت اندازه 10 نفر!!! اصلا غذاها تو سفره به اون بزرگی گم شد. عوضی حالم ازش بهم میخوره.

2731
قشنگ ابرو میبرن.کلا 8نفر بودیم مامانم غذای 12نفرو درست میکرد باز کم میومد.مامانم ک اصلا سر سفره نمین ...

چقدر زشت

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
آدم خوبه وقتی میره مهمونی کمتر بخوره.بعضیارو دیدم انقدر میخورن تا میخوان خفه شن.که چی مثلا؟؟؟؟ از ح ...

ما رفته بودیم مهمونی من در حد 5تا قاشق برنج کشیدم ماشالله صابخونه 3 دور برنج کشید اونم در حد غذای اقایون.من کلا هنگ بودم 

جبران غذا نخوردن منو کرد😂

زندگی تورا داشتن است❤
2738
آدم خوبه وقتی میره مهمونی کمتر بخوره.بعضیارو دیدم انقدر میخورن تا میخوان خفه شن.که چی مثلا؟؟؟؟ از ح ...

دقیقا من خودم همینجوریم خیلی کم میکشم وقتی دیدم هست دوباره میکشم

البته اینم بگم مهمونامون بیشترشون مرد بودن ماشالله پراشتها

فکرشو نمیکردن کم  بیاد😂😂😂

قشنگ ابرو میبرن.کلا 8نفر بودیم مامانم غذای 12نفرو درست میکرد باز کم میومد.مامانم ک اصلا سر سفره نمین ...

وااای اوووق الویه با ماکارونی😷😷😷

من که خود به خود کلا اشتهام کور شد از استرس

ما رفته بودیم مهمونی من در حد 5تا قاشق برنج کشیدم ماشالله صابخونه 3 دور برنج کشید اونم در حد غذای اق ...

😂😂😂😂😁😂

من تا مهمون نخوره خودم نمیخورم به نظرم بی احترامی به مهمون میشه

آره فامیل شوهر من هم همینجورن، سفره رو که انداختی اصلا صبر نمیکنن صابخونه بیاد. سریع فرمان حمله صادر شد و.... می خورنااااا. حالا نوش جونشون. آدم عشق میکنه مهمونش بخوره، خستگی از تن آدم میره؛ ولی بعد زناشون برمیگردن یه عیبی میزارن رو غذا... یعنی در حد خفه شدن تا خرخره خورده! یه عیبی هم میگیره...

وااای اوووق الویه با ماکارونی😷😷😷 من که خود به خود کلا اشتهام کور شد از استرس

کلا فرقی نداشت براشون همه چیو باهم قاطی میکردن 

برنجو میزاشتن لای نون میخوردن تازه 2 سری هم برنج میکشیدن خانومه هم اندازه شوهرش غذا میخورد.نوش جونشون بشه ولی ادم بعضی وقتا زیادم درست کنه بعضیا باعث میشن ک غذا کم بیاد

زندگی تورا داشتن است❤
2706