2737
2734
عنوان

یکی از بستگانم از خارج اومده خونمون حدس بزنید😅😅😅😅😅😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 19712 بازدید | 218 پست
اصلا نشستنش نابودم کردم😊😂😂مدل کدوم کشور نشسته😂😂😂😂😂

نمیشه بگم 😅😅😅😅فقط بدون از بلاد دوری اومده 😅😅انقدر باحاله 😍😍😍😍

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
چه رنگی داری؟؟؟😅😅😅

قرمز با گلاي رنگي و گشاددددددد🤣🤣رو دستش شلوار نديدم 

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چرا خراب کنه 😄😄😍😍عاطی خود این خانوم برند بازه هاااا چه چیزایی و چه تیپی ولی دل نمیکنه ازین 😅 ...

برند سوگولتمبانی هم میره خارج معروف میکنه😂😂😂😜😜😜

غصه نخور عشقم😂😂

هر چه دلم خواست ، ن آن میشود،💚💚💚 هر چه خدا خواست همان میشود💜💜💜💙
2728
[QUOTE= 74638795 ]نه چرا خراب کنه 😄😄😍😍عاطی خود این خانوم برند بازه هاااا چه چیزایی و چه تیپی ولی ...

میبره گفت بخر میبرم 😅😅😅😅😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
ماشالا شلوارت چه زشته ؟😂

به این شیکی ای حسود پلیمری 😒😒😒😅😅😜😜❤❤❤❤

واااای سوگل از خشتکش گرفتییی خدا نکشتت دختررررر      

😅😅😅😅😅😅😅اخه از هر زاویه ای میفهمید مجبور شدم 😅😅😅😅😅😅😅😅

2738
سوگل؟؟؟؟؟؟؟ بااین شلوار پسرداییه رو ترسوندی؟؟؟ لنتی😂😂😂😂😂

نه عشقم همینو میبینی؟؟؟ سبز لجنی و سیاهش 😅😅😅😅😅😅😅😅😅

نگو که گل گلیست😑😑😑😑 آبروی کشور رو درسطح جهانی بردی؟😬😬😬 اصفهان کم نبود دخترم😑😑😑

نه نه این خوشگله رنگش صورتیه 😅😅😅😍😍😍

چند گرفتی اینو 😐 چند سالته😂😂😂

من ۲۲ سالمه اسنو گرقتم ۲۰ هزار دلار 😍😍😍👑👑👑

😂😂😂😂😂😂 یه کاری کن جهانی شه

اشک تو چشمامه 😅😅😅😍😍😍😍خدایا ینی ممکنه

تاپیکش فانه، با این حرفت الان تو تاپیک دعوا میشه، جوش خراب میشه، خوده استارتر خیلی دوستانه جوابشو دا ...

خود گل سرخ عشقه نه اخه بعضیا قبلا هر حرف زشتی زدن برای همین این واکنشو نشون داد از بس دلسوزه و مهربون اگه بشناسیش تعجب میکنی 😍😍😍😍

2706