2737
2734
عنوان

یکی از بستگانم از خارج اومده خونمون حدس بزنید😅😅😅😅😅😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 19712 بازدید | 218 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😅😅😅

عزیزم اینجایی 😂😂😂

مرسی که بودی و هستی 😙یه دل سیر خندیدم 

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
2731
عکس چی بدم ضایع نیست ؟؟؟بگه از چی عکس میگیری ؟؟ 😅😅😅😅😅😅

بگو بچه ها میخان ببینن پاچه ی خارجیا چه جوریه 😂😂 نگو هدف شلواره س!!😂😂

منتظر معجزه خدام !! دعا کنید برام لطفاااا........
عزیزم اینجایی 😂😂😂 مرسی که بودی و هستی 😙یه دل سیر خندیدم 

😅😅😅😅

😍😍😍😍😍😍😍😍همیشه بخندی😍😘😘😘

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738
چه بی مزه !

خب یه چیزی بگو بامزه باشه 😅😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
يكماهه پيش اومدم تهران در به در دنبال شلوار مثل شلوارات گشتم پيدا نكردم.تازگيا كمياب شدن فك كنم 😂😂 ...

آره صادر میشن 😍😍😍😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2706