2726
عنوان

کیا این روزا عقد یا عروسیشونه؟؟؟‌

266 بازدید | 17 پست

میگن روز عقد هر دعایی بکنی دعات مستجاب میشه

یا حتی روز عروسی که از ته دلتون شادین دعام کنین منم ازدواج کنم با اقا حسن 😢

به خدا اذیت میشم با حرفای مردم

به خصوص وقتی عقد و عروسی میبینم گریم میگیره چرا من نه 😔😢

خوشبحالتون

امام زمان هم امشب به منم یه نگاهی بکنه

مگه چی میشه 😢😢

خانمای گل نی نی سایتی میشه خواهش کنم واسه رسیدن به عشقم به نیت پنج تن آل عبا ٥ مرتبه 🎀 أَمَّنِیُجِیبُ المُضطَرَّ إِذا دَعَاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء🎀 بخوانین😢   🌟 دلم کربلا میخواهد... ولی آقا ❤دونفره❤🌟خدا کند...تا عید امسال خدا دستان تو را تحویل من دهد💑        🙏💖 الهی به حق صاحب الزمان برسین به عشق زندگیتون  🙏💖الهیبهترین امضای زندگیتونو کنار امضای عشقتون بزنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله برا دختر خاله منم دعا کنید همه دخترا فامیل رفتیم اون مونده دختر عموهاش مسخره ش میکنن خیلی دختر خانومیه دلم براش میسوزه چرا بختش اینطوری شده 😢 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2728

الهی که هر چی خدا مقدر کرده همون میشه

خوشبختیت آرزومه  

پسر گلم👦 دختر نازم👧 مامان و بابا عاشقتونیم.❤💙میشه با دلای پاکتون برای سلامتیمون و رسیدن به آرزوهامون از ته دلتون دعا کنین؟!!🙏😇ما چهار تایی خوشبخت ترینیم😍
ایشالا خدا برات بهترینارو بخواد و باعشقت ازدواج کنی.

مرسی گلم

خدا گنه به ارزوم برسم

زیادم اهل بچه بازی نیستم بگم اشکالی نداره فعلا ادامه بدیم

٢٤ سالمه و عید که میشه مهمونا همش سوال میکنن و یه جوری نگاه میکنن که انگار میگن این باز این عید هم موند

خدایا تورو جونه امام زمان حاجتمو بده 

اخه منم بنده ی توام 😢

خانمای گل نی نی سایتی میشه خواهش کنم واسه رسیدن به عشقم به نیت پنج تن آل عبا ٥ مرتبه 🎀 أَمَّنِیُجِیبُ المُضطَرَّ إِذا دَعَاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء🎀 بخوانین😢   🌟 دلم کربلا میخواهد... ولی آقا ❤دونفره❤🌟خدا کند...تا عید امسال خدا دستان تو را تحویل من دهد💑        🙏💖 الهی به حق صاحب الزمان برسین به عشق زندگیتون  🙏💖الهیبهترین امضای زندگیتونو کنار امضای عشقتون بزنین 
الهی عزیزم ایشالا که زود عروس بشی. نیومده خواستگاری؟

نه باباش اجازه نمیده

فقط امام رضاست که میتونه معجزه کنه

انشاالله امام زمان حاجتمو امشب از اقا بگیره

نه باباش اجازه نمیده فقط امام رضاست که میتونه معجزه کنه انشاالله امام زمان حاجتمو امشب از اقا بگیر ...

درست میشه حتما. هیچکی به اندازه من ازدواجش سخت نبود ولی حاجتمو از امام رضا گرفتم قربونش برم 😍 ایشالا توام میگیری 😘😘😘

درست میشه حتما. هیچکی به اندازه من ازدواجش سخت نبود ولی حاجتمو از امام رضا گرفتم قربونش برم 😍 ایشال ...

مرسی قربونت برم بهم امید دادی

خوش به حالت که نگات کرده

دعا کنـمنو هم نگاه کنه

2706