2737
2734
عنوان

دلم براش میسوزه

615 بازدید | 14 پست

دارم از شوهرم طلاق میگیرم، زندگیم خیلی خیلی افتضاح بوده اونم خیلی بی حرمتی ها و توهین ها به منو خانوادم کرده، کلا منو اون هرچی پل پشت سرمون بود شکستیم، هم کارایی که اون مرده اشتباه بوده هم من، کلی مشلورم رفتیم و گفتن این زندگی سوخته، ذره ای احساس بهش ندارم

اما بعد همه این اتفاقا دلم برای نفهمیش میسوزه، دلم میسوزه که خانوادش کیا هستن، دلم میسوزه که ۸ سال اعتیاد داشته که الان بخاطر مصرفش عقل و هوش درستی نداره، دلم میسوزه که اینقدر بد بخت م بی فرهنگه، 

خیلی بهم بد کرده ها خیلی زیاد، منم خیلی راه هاش اشتباهی رفتم، ولی نمیدونم چرا اینقدر برای ایندش نگرانم،

هرکی پستمو میبینه برای خوشبختیش دعا کنه

امیدوارم یه روز با زن و بچش ببینمش که واقعا خوش بخت باشن و من از ته دلم خوشحال بشم واسش، 

من خیلی وقته واقعا واقعا دوسش ندارم الانم ذره ای جایی تو دلم نداره فقط نگران ایندشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

انشاالله خودت هم خوشبخت بشی.

من از پدرشوهرم خیلی بدم میاد.از مادرشوهرمم تاحدودی.با اینحال بابت بی فرهنگی و بی اطلاعی شون از همه چیزعالم دلم براشون میسوزه

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

خیلی دله بزرگی داری واقعا قابل تحسینی کاش یه جایگاه بالایی داشتی هر جا شهر روستا حتی خارج از کشور میوونستی خیلی از مشکلات رو حل کنی ادم فهمیده ای هستی

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
2706