2737
2734

خودم قبلاً خیلی خیلی زودرنج بودم به همین خاطر ناراحت میشدم دیگ 

برای مشکلات غصه می‌خوردم و ساعت ها تو فاز غم بودم 

ولی الان اصلا اونجوری نیستم معتقدم ادمی که تو فازغم بمونه ضعیفه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من حساس و کینه ایم خیلیم راضیم 😁😁😁

خخخ کینه ای تا حدی خوبه به نظرم 😄😄

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
من کلا بدم و نمیتونم کنار بدارم باید خودمو بکشم

وااا نگو خواهر 😯😯😯

2738

حسود بودم.....الان نیستم

خیلی تحمل سختی ها برام مشکل بود....اللن دیگه به مشکلاتم میخندم.....

ولی هنوز حرفای بقیه و رفتارهای زننده شون دلخور و ناراحتم میکنه....میخوام انقد قوی بشم که به راحتی نشکنم.....راهشو نمیددنم....

البته اخلاق بچگیم راز نگه دار نبودم الان خوب شدم  غیبت واینا حرف کسی پیش دیگری چ خوب چ بد نمیزن ...

چه‌خوب   چجوری میتونی کنترل کنی بالاخره بعضی وقتا پیش میاد ادم تو‌غیبت مشارکت کنه😀😀

2706