2737
2734

بچه ها دوست من سی و شش سالشه مجرده ، قبلا کار میکرد ولی سابقه بیمه نداشت تحت پوشش بیمه پدرش بود، یه برادر داره که اونم سر زندگیشه، الان یه مغازه لباس زنانه زده قصد ازدواجم نداره ، حالا میگه شروع کنم بیمه بریزم چون کار واسه خودمه، یا چون قصد ازدواج ندارم دیگه از سی و شش سالگی بیمه نریزم و تحت پوشش بیمه پدرم بمونم ??

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر واقعا قصد ازدواج نداره تحت پوشش بیمه پدرش بمون

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

اگه بریزه بعد از چند سال حقوق بازنشستگی از بیمه میگیره ..ولی تحت پوشش بیمه پدر فقط تحت پوشش تااخره عمره ..دیگه حقوق بهش نمیده بیمه

برای شادی روح خواهرم یه صلوات مهمونم کنید
2738

منظور منو درست فهمیدید شما؟میگم اگر بیمه بریزه بعدا که بازنشست شد از بیمه هم حقوق میگیره جدا ازحقوقی که به پدرش میدن و مادرش میده به دوستت

برای شادی روح خواهرم یه صلوات مهمونم کنید

باید برای خودش بیمه بریزه چون اینجوری براش سابقه میشه و حقوق بازنشستگی میگیره ولی چه پدر و چه شوهر نهایتا میشه یه دفترچه درمانی و نهایتا حقوق پس از فوت. ولی اینجوری خودش میتونه حقوق بگیره

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
خوب میده به مادرش بعد میرسه به دختر دیگه حقوق

اره اگه پدرش حدایی نکرده فوت کنه تا وقتی ک دخترش مجرد هست حقوقشو میگیره گلم ولی وقتی متاهل شه چ پدرش باشه چ نباشه هیچی بهش نمیرسه

منظور منو درست فهمیدید شما؟میگم اگر بیمه بریزه بعدا که بازنشست شد از بیمه هم حقوق میگیره جدا ازحقوقی ...

نه گفت نمیدن، گفت استعلام میگیرن اگه طرف از یه جا بازنشستگی بهش برسه دیگه دومی رو نمیدن

2706