1093
44

1082
1078

لهجه داره عرب زبانه؟

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربرتپش  هستم❤تیکردرانتظار ب دنیا اومدن دخترنازم....👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرق کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده بشه.❤❤❤❤❤
1091

وای همونه که انشا میزارع تو پروفایلش 😂😂😂

.کلیک کنید و تاپیک آزار روحی زنان با پسر زایی را بخوانید و نشر دهید..🎬عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

آه خدای من عجب مردک .....است.

😒😏اییییشششش😏😒                       وقتی که باردارشدم سایتو میترکونم💪💪👊👊باورنمیکنی نه😩😩بشینو تماشاکن😉😉😋😋میدونم پروفایلم زشتو چندشه😝😝داری تحملش میکنی مرسی😊هروقت باردارشدم تغییرش میدم 😀😀پس دعاکن زودتربارداربشم😂😂❤❤
1021