2726

من که رو تخت نخابوندم اصلا توسیسمونیم بود

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا؟ به خاطر شیر شب؟

نه شیر خشکی بود پسرم .نمیدونم حس میکنم زمین امن تره

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
من رو تختخواب خودمون میخوابونمش یه بار افتاده از تخت خیلی میترسم

خب پسرمنم خيلى بيدار ميشد چه اشکالى داره از پنج بار بيشتر بلندميشه

تنهايي خيلى باارزشه   چون خالى از آدماى بى ارزشه      

حالا که واسه سیسمونیش نخریدی، بذار بزرگتر شه واسش تخت نوجوان بخر

دختر من از اول تا الان که دو سال و نیمشه رو تخت خودش میخوابه، ولی نهایت تختش دو سال دیگه اندازه ش باشه

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
اتاق اضافه دارم. فقط مشکل اینجاست شبا واسه شیر خوردن زیاد بیدار میشه

من از ۹ ماهگی جداش کردم.تا قبلش تو گهواره کنار تخت خودمون بود بعدش که یادگرفت وایسه میذاشتم تو اتاق خودش.شبا هم ۳ ساعت یه بار شیر میخوورد زیاد میرفتم میومدم ولی ارزشش رو داشت الان ۳ سال و نیمشه هیچ مشکلی برا جدا خوابیدنش ندارم چون از کوچیکی عادت کرده تو اتاقش بخوابه

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
من از ۹ ماهگی جداش کردم.تا قبلش تو گهواره کنار تخت خودمون بود بعدش که یادگرفت وایسه نیذاشتم تو اتاق ...

والا خواب شب من سنگینه. یکم  سختمه هر یه ساعت برم براش شیر بدم بیام. نمیدونم چه جوری شیر شبو حذف کنم!