2737
2734
عنوان

بچه ها حالم از جاریم و مادر شوهرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1444 بازدید | 34 پست
اوووووف مثل خانواده ي شوهر من  الهي ذليل بشن اشغالا

خخخخ

★☆✧☜ھمــــہ براے نفــ♥ــس ڪشیـــدن بہ اڪـــسیژننیاز دارند من بہ تــ♥ـــو ☞★☆✧                                                                                                     دوستــــــ عزیـــــــز میشہ واسہ خوشبختیـــــم در کنار ھمسرم و پسرم یہ صلوات بفرستی کہ مشکلم حل شہ؟ ؟      ممنونم 😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگی بچه جاریت چندسالشه بچع خودت چندسالشه؟؟چون خیلی مهمه بچه من ۱۰ماهشه گردالی هست همه دوسش دارن.😟جاریم بهش برنخوره😖

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
2728
2738
دعا کن خدا یه گردالی ترشو به من بده😍😍😍😍

انشالله به حق بی بی دوعالم  خانم فاطمه زهرا(س) یه نی نی تپل و مپل تا سال دیگه بغلت هست

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  

بچه رو دوسش دارن و خیلی توجه میکنن دورش میکنید میگید نکنه بچم به اونا وابسته بشه توجه نمیکنن یه بامبول دیگه در میارید ؟؟؟؟؟

خداوکیلی ما زنا چجور ادمایی هستیم .

شاید بچه جاریت نسبت به بچه شما بیشتر اونا رو میبینه و رفت و امد داره و بیشتر دوسش دارن .شاید شما زیاد نمیری و بچه رو زیاد نمیبینن ؟؟؟

بسته به رفتار عروس هم هست  بعضی اوقات خانواده شوهر بچه اونی که عروس بهتریه و بیشتر احترام میزاره و  صمیمی تره  رو بیشتر دوست دارن .

کدامین پل؟در کجای دنیا ؟شکسته شده که هیچکس به خانه آرزوهایش نمیرسد؟
انشالله به حق بی بی دوعالم  خانم فاطمه زهرا(س) یه نی نی تپل و مپل تا سال دیگه بغلت هست

ای جان

خیلی در حسرتش نیستما

چون تازه یک سال عروسی کردم سه ماهه اقدامم

ولی چه کنم که جونم در میره برا نینی

خدایا نینیمو سالم بزار تو بغلم،سلامتیشو فقط از خودت میخوام  

ولی قبول کنید بعضی بچه ها خیلی بیشتر از اونیکیا ب دل میشینن ؛ خودشون شیرین کاری میکنن؛ یا محبتشونو نسبت ب آدم نشون میدن ؛ قطعا بزرگترا هم متقابلا دوسش دارن دیگه؛ 

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                

منم با اینکه بچه م هنوز بدنیا نیومده میترسم به بچه م توجه نکنن 

و به پسر برادر شوهرم حسودیم میشه برا بچه م

آخه خودشون رو میکشن براش  و هی یه ریز ازش حرف میزنن و خاطره از بچگیاش میگن

همیشه هرچیزی که خواستم رو به سختی بدست آوردم.

من که از خدامه بچسبن به بچه برادر شوهرم و کاری به من نداشته باشن. هنوز باردار نشده هی میگن که نزدیکمون باشه پیشمون باشه خودمون بزرگش کنیم. 

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

به نظرم اولا حساسیت نشون نده و خودتو بزن به بیخیالی 

دوم اینکه خودت خیلی به بچت بها بده دائم باهاش بازی کن تو 

جمعایی که اونا هستن فقط به بچت توجه کن مثلا با اسباب بازی یا اگه تو سنیه که نقاشی میکشه بشینید نقاشی بکشید انا اصلا ازش تعریف نکن .واسش شعر بخون و دو رو ورش باش تا هم بچت احساس کمبود نکنه و هم حرص اونا دربیاد 

2706