2737
2734

هفته دیگه آزمون pet and oral exam دارم نمی دونم چه جوریه کسی اطلاع داره از روی کتاب چیا بخونم؟ توی speaking چی ها می پرسن. ممنون میشم هر اطلاعاتی راجبه اون دارید بهم بگید

آه از پاییز سرد ای کاش من از تو باغی در بهاران داشتم  

میبخشید سوالی داشتم استارتر؛ شما ک کلاس زبان میرین دقیقا چ چیزهایی باهاتون کار میکنن که زبانتون قوی بشه؟ 

من تو خونه تمرین دارم؛ کمی مکالمه و قواعد ؛ لغت هم باید بخونم؟؟

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
میبخشید سوالی داشتم استارتر؛ شما ک کلاس زبان میرین دقیقا چ چیزهایی باهاتون کار میکنن که زبانتون قوی ...

طبق روند کتاب هم قاعد هم مکالمه هم کلمات متناسب با درسه البته بیشتر بر پایه مکالمه اس چون توی مکالمه اس که کلمات بیشتری یاد میگیری. تو خونه چه جوری مکالمه می کنی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبق روند کتاب هم قاعد هم مکالمه هم کلمات متناسب با درسه البته بیشتر بر پایه مکالمه اس چون توی مکالمه ...

فیلم آموزشی میبینم؛ بعد تو قسمت مکالمه هربار ب جای اونیکی جواب میدم؛ راستی باید اونقدی تمرین کنم ک حفظی جواب بدم؟؟ بعضی وقتها انقد هول میشم کلا از ذهنم میره همه چی

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
2731

چرا کسی نیومده نظر بده؟؟ لابد کسی نرفته آموزشگاه یا اینکه جواب سوالو نمیدونستن

من مدرسم 

ازمون pet ازمون مقدماتی هست چهارمهارت رو داره راحته البته من خودم ندادم ازمون رو

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
من مدرسم  ازمون pet ازمون مقدماتی هست چهارمهارت رو داره راحته البته من خودم ندادم ازمون رو

میشه بگی چی هستن؟ speaking درباره ی چیه؟ کتبی هم داره؟ خواهش می کنم یه توضیح مختصر بهم بدی درباره اش

میشه بگی چی هستن؟ speaking درباره ی چیه؟ کتبی هم داره؟ خواهش می کنم یه توضیح مختصر بهم بدی درباره اش

دقیق نمیدونم عزیزم چون خودم ندادمش. ولی  تو‌گوگل هست نمونه اش   دانلود کن

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2738
دقیق نمیدونم عزیزم چون خودم ندادمش. ولی  تو‌گوگل هست نمونه اش   دانلود کن

مرسی و می دونی این pet برای هر لول فرق داره یا نه یه چیز کلیه؟