2733
2734

سلام خانما.اون قسمتی که در مورد ماه های بارداریه و کارایی که باید توی اون ماه ها انجام بدیم من کاملا متوجه نشدم.یعنی متوجه شده بودما تا الانم انجام دادم ولی دوستام گفتن اشتباه انجام دادم.مثلا وقتی دو ماه و نیم بودم کارای ماه ۳ رو از کتاب درآوردم و انجام دادم چون دو ماهم کامل بود و توی ماه سه بودم ولی دوستام گفتن باید ماه ۲ رو انجام بدم.شک کردم.نظر شما چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بله خودمم همینطور حساب کردم ولی شک کردم با حرف دوستام

پس درسته.راستی چله ی سوره ی انبیا رو هم برای صالح شدن فرزندبگیر.سوره ی والعصر هم برای صبور شدن فرزند..من انبیا رو داره تموم میسه این چند روز آخر تنبلی کردم هنوز نخوندم .والعصر و هم ک بعد هر نماز هر روز میخونم

🧘‍♀️دردی ک تورو نکشه قویترت میکنه🧘‍♀️
پس درسته.راستی چله ی سوره ی انبیا رو هم برای صالح شدن فرزندبگیر.سوره ی والعصر هم برای صبور شدن فرزند ...

والعصر رو تقریبا هرروز میخونم روزی ۵۰ تا.ولی انبیا رو هنوز شروع نکردم.ممنون که گفتی

والعصر رو تقریبا هرروز میخونم روزی ۵۰ تا.ولی انبیا رو هنوز شروع نکردم.ممنون که گفتی

خواهش میکنم.بعدش میخوام سوره محمد یا یس یا یوسف و بخونم.یوسف خیلی زیاده 😥شاید بزارم آخر

رایتی دعای یستشیر برای زایمان راحت و آسونه  اگه طبیعی میخوای بیاری

روزی سه بار عالیه یا اول سختت بود روزی یک بار

خواهش میکنم.بعدش میخوام سوره محمد یا یس یا یوسف و بخونم.یوسف خیلی زیاده 😥شاید بزارم آخر رایتی دعای ...

ممنون عزیزم به نوبت میخونمشون.ولی سوره یوسف به قول شما زیاده.من فقط چند بار خوندم به سیب و به چون میگن بچه رو خوشگل میکنه

ممنون عزیزم به نوبت میخونمشون.ولی سوره یوسف به قول شما زیاده.من فقط چند بار خوندم به سیب و به چون می ...

اره خیلی زیاده .به رو هنوز گیر نیاوردم خیلی خوبه.انارم همینطور.عناب روزی دو تا ناشتا بهشون توحید بخون بخور.کلا همیشه بخور

اره خیلی زیاده .به رو هنوز گیر نیاوردم خیلی خوبه.انارم همینطور.عناب روزی دو تا ناشتا بهشون توحید بخو ...

عناب که مال ماه قبل بود ناشتا.این ماه سیب و کندر خوردم ناشتا ولی از فردا که وارد ماه ۴ میشم باید انجیر بخورم

هیچی به اندازه ژنتیک موثر نیست. من همه ی اونکارا رو مردم

ولعصر بخون

محمد بخون

ختم قران بردار

اما بچم صبور که نبود هیچ تا ۶ ماه کارش گریه بود

وقتی عضو نینیسایت شدم تازه مامان بودم؛ الان یک کهنه مامان هستم
2706