2737
2734
عنوان

شوهرم منو فقط بخاطر بچه میخواد

3895 بازدید | 26 پست

چن روز پیش ازدست پسرم خیلی عصبانی شدم چون خودمم حال وروز خوبی ندارم یهو شروع کردم بهش چنتا فوش دادم شوهرمم پشت در بود همرو شنید پسرمم داشت گریه میکرد یهو اومد پسرمو بقل کرد هرچی ازدهنش اومد ب من گفت..بعدش رفت و واس مامان بابام تعریف کرد ک چیا گفتم...منم گفتم وقتی ۲۴ ساعت تنهام وقتی انگار ن انگار شوهر دارم خب معلومه عصبی میشم فوش ندم چی کار کنم. دلم ازیکی دیگه خونه سراین طفلی دادمیزنم و فوش میدم..خیلی خیلی عذاب وجدان گرفتم ک چرا ب پسرم فوش دادم و چرا اینقد این بچه گریه کرد..ولی ازاون روز حالم از شوهرم بهم میخوره سریه فوش دادن ب بچه و گریه بچه .کلا منو شست گذاشت کنار ب من گفت من فقط دلم ب این خوش بود رفتارت با بچه خوبه بیجا میکنی اینطوری باهاش رفتارمیکنی..عصبی بودن من همش بخاطر دروغایی ک خودش بهم میگه هست...بخاطر اینک من خیلی تنهام یک ذره ب من محبت نمیکنه...حالم ازش بهم میخوره  من تا چن وقت پیش همیشه بهش میگفتم همینطور ک با این بچه خوبی با منم باش..ولی انگار نه انگار ..دیگه اون روزم خیلی حالم بد بود ک اون کارو کردم...ازکاری ک با بچم کردم خیلی پشیمونم دیگه تصمیم گرفتم ازتموم نیازام ب خاطر بچم بگذرم خیلی تلاش کردم شوهرم بهم توجه کنه ولی هیچ فایده ای نداشت...الانم فقط میخام ب بچم برسم مادرا همیشه باید از خود گذشتگی داشته باشن بخاطر پسرم از تموم ارزوهام میگذرم...

بخوابون دهنش 😑😑

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

خدا به دلت آرامش بده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من شنيدم كسي از شوهرش به بچش پناه ببره ولي خالي كردن ناراحتي روي بچه !!!

خدا به خانوادتون آرامش بده .

متاسفانه من طرف همسرتون هستم

با كلمه ي زيباي ""نميدانم""آشنا شويد،، فردا روز گرفتار ناداني خود خواهيد شد
2731
2738

اینکه بچتو دعوا کردی که اشکال نداره گاهی واقعا ادم خسته و عصبی میشه پیش میاد اما خب مشکلتو با همسرت باید حل کنی بشین باهاش حرف بزن

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

سعی کن بین روابطت با شوهرت و رفتار با بچه ت تفاوت قائل بشی.شوهر شما بدترین آدمم باشه هیچ ارتباطی با بچه نداره که بخواد فحش بشنوه.شما با روح و روان اون بازی میکنی.منم جای شوهرت بودم خیلی ناراحت میشدم

متاسفانه تو ایران اینطوریه...دنبال یه راهکاری باش برا زندگیت فرذا اون بچه ام بزرگ میشه اونیکه ضرر میبینه تویی بفکر ایندت باش توام برو باخانوادش صحبت کن بگو اگه ادامه بده من نمیتونم با این شرایط کنار بیام ضمنن تو بهش تا میتونی محبت کن واصلا ازش انتظار نذاشته باش تا شاید بخودش اومد 

2706