2726
عنوان

بزرگترین" ای کاش" زندگیتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8564 بازدید | 340 پست
مگه میشه؟ اوایل حق با شوهرم بود، الان نیس مگه میتونم چشم رو پدر و مادرم ببندم، تک فرزندم!! خیلی سخ ...

ان شاالله بحق همین شب عزیز به سلامتی و دلخوشی میونه شما و خانوادتون و همسرتون خوب بشه طوری که اصلا هیچوقت یادتونو روزای بد نیاد از صدقه سر آقا امام رمان میونه مادر و همسر منم صلح و دوستی بشه و دیگه هم خراب نشه بساتمتی و دلخوشی .دلم میخواد داد بزنم بگم این دو روز دنیا رو بهم دیگه زهر نکنیم قدر لحظه به لحظمونو بدونیم ولی ای کاش..،

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
عزیزم اجازه نده بهشون جوابشونو محکم بده هر مشکلی که خانوادت دارن مادی یا اخلاقی این دفعه که تیکه اند ...

نمیتونم عزیزم باهاشون تو یه ساختمونم هیچی نگفتم اینجوری دشمنم  هستن حرفم بزنم که میخورنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اای بابا دلمون گرفت  کاش الان همه چی تموم شده بودو توی بهشت بودیم هممون. همه دغدغه ها تموم شده ...

بله احساس میکنم این نسل و این دهه بسیار کسل کننده س...و مردم در این زمان خیلی افسرده و دل مرده میشن ..علتش چیه بنظرتون :::؟؟ شما هم همین حسو دارین ؟

اگ شوهرم معربون و آدم بود عصه نمیخوردم

شوهرم خوبه ولی اطرافیانم با حرفا و کنایه هاشون ادمو تحقیر میکنن و رو اعصابم راه میرن مخصوصا خانواده خودم 

صداقت هدیه بسیار ارزشمندی است ،انرا از انسانهای کم ارزش انتظار نداشته باشید...
2728
ازدواج نکردن تو ایرانم خودش یه معضله  وگرنه والا هیچکی ازدواج نمیکرد مگه ادمو ول میکنن

والااااا. تو 30 سالگی ازدواج کردم ولی بازم بیشترش از فشار اطرافیان بود...یه عمر بشوری بسابی کار کنی بچه بزرگ کنی  شونصد نفراز فامیل شوهرم راضی نگه داری واسه 4 تا بغل د بوس و یه ر ا ....

Nothing special...
ان شاالله بحق همین شب عزیز به سلامتی و دلخوشی میونه شما و خانوادتون و همسرتون خوب بشه طوری که اصلا ه ...

آمین❤ من مطمئنم ک ی روز این ها هم میگذرن...مهم اینه ک انرژی واس زندگی کردم برام مونده باشه

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
حالا که ایکاشها موثر واقع نمیشن ....پس ای کاش یکی از یاران امام زمان باشم و در راهش شهید شم ..ّّ پس ...

آمین

ولی من خسر الدنیا والاخره هستم😢

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
چقد غم و غصه   من خودم دارم جدا میشم ولی از وقتی اومدم نی نی سایت از ازدواج و هرچی شوهره متنف ...

خدا شمارم کمک کنه

ممنون❤🌹

آمین❤ من مطمئنم ک ی روز این ها هم میگذرن...مهم اینه ک انرژی واس زندگی کردم برام مونده باشه

میمونه عزیزم میمونه مطمئن باش ان شاالله خدا کمکت کنه ،کمکم  کنه به همه کمک کنه که محتاجیم به کمکش 

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
شوهرم خوبه ولی اطرافیانم با حرفا و کنایه هاشون ادمو تحقیر میکنن و رو اعصابم راه میرن مخصوصا خانواده ...

وقتی شوهرت خوبه اهمیت نده

پول ب دست میاد ولی اخلاق خوش نه، خوشبختی نه، بیخیال باش

یدونه ای کاش دیگه....

ای کاش نامزد منم پارانویید نداشت ،اونوقت من خیلی خیلی خوشبخت بودم      

آیا هنوز نیاموختی که اگر همه عالم قصد ضرر رساندن به تو را داشته باشند و "خدا نخواهد" نمیتوانند! توکل کن و دل به حکمتش بسپار.
2706