2737
2734
عنوان

خسته شدم مواقعا

167 بازدید | 13 پست

چهار ماه ازدواج کردم هرروز منو شوهرم دعوامون میشه همش گیر میده یکی از گیر دادنهاش اینکه جهاز زیاد نیاوردی و... واقعا الان خیلی خسته شدم میخوام ازش جدا بشم به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟

خدایا از گناهانم بگذر همان طور که من از ارزو هایم گذشتم

خب مگه همون اول نمیدید😑

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر مردا پرو شدن😑

بگو به همون دلیلی که تو عروسی میلیاردی تو پاریس برام نگرفتی😐

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731
اونا برات خوب عروسی گرفتن؟

خاک تو سرشون کنن مزخرف ترین عروسی واسه ام گرفتن عروسی چه بگم فاتحه بهتر بود اینقدر ساده برگزار کردن 😔

خدایا از گناهانم بگذر همان طور که من از ارزو هایم گذشتم
2738
والا نمیدونم کدوم حرفشونو باور کنیم

تو تاپیکاشو نگاه کردم خودش زده اسم شوهر و بچه هاتون خودشم صفحه سوم گفته اسم شوهرش علی دخترش مبینا و توراهیش مبین . واس سال ۹۶ بود گوشیم حافظه نداره ک اسکرین بگیرم براتون 😂

💫من از نسلِ زن های تکراری نیستم ؛ من از تبارِ تافته ی جدا بافته ام 💫