2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام  به روی ماهتون  ببخشید من یه ماه دیرتر به شما خوش امد میگم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2714
مرسی😍

سلام کامنتتو تو اون تاپیک خوندم به نیت حاجتت  1400 صلوات و یه یاسین هدیه کن به آقا امام زمان و امام رضا و شهید هادی و شهید سامانلو  صداشون بزن بخواه واست دعا کنن امضام و تاپیک حاجت روایی منو بخون لینکش آخر امضامه خیلی ها شکر خدا حاجت روا شدن  و نذر شیرکن برا آقا علی اصغر روز عاشورا خیرات کنی   

الهی تاپیک بزنی که با این نذر حاجت گرفتی و صدام کنی مثل بقیه خبر خوش بدی 

راستی صدقه زیاد بده و همیشه آیت الکرسی و چهار قل بخون اسپند هم هرروز دود بده 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین شیعه نیستن تو مذهبشون به توسل اعتقاد ندارن.حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
سلام کامنتتو تو اون تاپیک خوندم به نیت حاجتت  1400 صلوات و یه یاسین هدیه کن به آقا امام زمان و ...

سلام آخ یعنی میشه حالم خوب شه از این استرسا راحت شم نمیدونی چیا بهم میگذره روحیم داغونه تحت مشاوره هستم نصف شب یهو استرس میگیره همه رو بیخواب میکنم دعا کن شاید خدا صدا شمارو بشنو حال منو خوب کنه.

سلام آخ یعنی میشه حالم خوب شه از این استرسا راحت شم نمیدونی چیا بهم میگذره روحیم داغونه تحت مشاوره ه ...

چشم دعاگو هستم  خودت هم توسل کن به امام رضا و امام زمان و شهدا 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین شیعه نیستن تو مذهبشون به توسل اعتقاد ندارن.حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

عزیزم چرا شرکت نمی کنی من چقدر پیام بزارم گلم اخه یه لایک گذاشتن چقدر وقت می بره گلم 

بیا ختم صفحه اخر هر کی رو که تگ می کنم روزشه لایک کن گلم من اول ختمم گفته بودم باید از هر 3 روز یه بار اعلام کنید الانم فقط یه لایک ازتون می خوام دوستان دیگه فک می کنن شما نمی خونید اعتراص می کنند به خدا چشام داغون شد از بس دنبال این ادم میرم 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
2706