2737
2734
عنوان

بچه ها یه لحظه

194 بازدید | 16 پست

بچه ها دوست من بتاش شنبه ۲۷۰۰ بوده بعد دیروز ینی پنجشنبه ۷۴۰۰ بوده من بش گفتم سقط میشه با توجه به بتا الان میخام ببینم درست گفتم یا نه تروخدا بگید بهش اطلاعات غلط نداده باشم نگران خیلی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بتا هر ۴۸ ساعت باید دوبرابر شه 

بله میدونم ،ولی چند بار آزمایش رو تکرار میکنن چون ممکن هست روند بارداریش کند باشه اولش،حالا انشالله که سقط نکنه

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤
2738
عزیزم برفرض هم که این طور بود شما نمیگفتی میزاشتی دکتر بهش بگه  تجربه شد برای بعد ها  &nbs ...

خودش گفت بگو اخه قبلا سقط داشته گفت ناراحت نمیشم میخام ببینم فقط نظرم درست بوده یا نه 

بله میدونم ،ولی چند بار آزمایش رو تکرار میکنن چون ممکن هست روند بارداریش کند باشه اولش،حالا انشالله ...

خون‌ریزی ام داره😔کلی تکرار کرد ولی این دفه  هر ۴۸ ساعت دو برابر نشده 

خودش گفت بگو اخه قبلا سقط داشته گفت ناراحت نمیشم میخام ببینم فقط نظرم درست بوده یا نه 

اگه گفته ناراحت نمیشه که هیچی باید صبر کرد  با توجه به عدد بتا که میگی سابقه سقط و خونریزی که داره منم فکر کنم سقط بشه ایشالله که نشه به قول دکتر من تو پزشکی هر اتفاقی ممکنه بیوفته 

عزیزم بایت برن دکتر بهشون شیاف یا آمپول میده تا خونریزی بند بیاد

تا وقتی بتا بالا بره این قدر مطمین نمیگیم سقط

اشتباه کردین عزیزم بهشون بگین برن دکتر سونو بشن حاملگی در رحمشون دیده بشه حتما باید برن

2706