2726
بله دوستم فکر کرده بود من برادرشو دوست دارم کلی سرم داد زده بود نمیدونم چرا اون فکرو کرد ولی اصلا ...

متولد ۸۲ هستی؟

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار یکی گفت چرا نیومدین خونمون . ( خونشون یه شهر دیگه بود . همه فامیل رفتن من چون شوهرم کار داشت نشد که برم) گفتم شوهرم سرش شلوغه کارداره . گفت چقدر میخواین پول جمع کنین بچه که ندارین واسه کی اینطوری جمع میکنین 

یه لحظه از بس ناراحت شدم ساکت شدم . آدم حاضر جوابی هستم ولی اون لحظه فقط به احترام سن و سالش چیزی نگفتم . 

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
2728
من تافل دارم آیلس هم دارم

عه حوشبحالت   من دوساله دارم میرم کانون ایران   لول اینتر۳ م

من صاحب اعمال خویشم،میراث‌دار کردارهای خویش،زاده اعمال خود،در پیوند با کردار خویش،و متکی بر اعمال خود می‌زیم،و هر فعلی که انجام می‌دهم،نیک یا بدمیراث آن به من می‌رسد
من جواب تو آستین اون لحظه ندارم ولی بعدا سر ی فرصت خوب جوابش رو میدم

اره منم همینطور 

بیشتر بخاطر لاغریم میگن چه لاغری 

پسرهای من معجزه های کوچک من و دلیل مادر شدنم  عاشقتونم 
یه مدتی این نکبت خانم چپ و راست آمار من و می گرفت که چشم و هم چشمی کنه

حسودی میکنه همسن و سالین

من صاحب اعمال خویشم،میراث‌دار کردارهای خویش،زاده اعمال خود،در پیوند با کردار خویش،و متکی بر اعمال خود می‌زیم،و هر فعلی که انجام می‌دهم،نیک یا بدمیراث آن به من می‌رسد
من جواب تو آستین اون لحظه ندارم ولی بعدا سر ی فرصت خوب جوابش رو میدم

من همون لحظه جواب میدم اگرم برام خیلی سنگین باشه خیلی راحت بدون هیچ واکنشی میذارمش کنار طرفو

مثل خالم که یه چیزایی درموردم گفت انقدر برام سخت بود که ترجیح دادم در سکوت بذارمش کنار و الان ده ساله که خونش نرفتم 8 سالم هست که ازدواج کردم و یکبارم دعوتش نکردم

فقط تو مهمونی های مشترک میبینمش و قهرم نیستیم حرف میزنیم ولی شخصا باهاش رابطه ندارم

من پدربهمن جلوی همه خانوادش که حدود ۶۰نفر هستند سر شام بهم گفت اگر بهمن دختر خاله خودش و میگرفت خوش بخت میشد دخترخاله هم بود 

من حرفی نزدم ولی اشک چشمم میفتاد داخل بشقابم 😭😭😭😭😭😭😭😭

الان سرطان گرفته هم دلم براش میسوزه هم نمیتونم برم ببینمش😭😭😭😭😭😭😭😭

لطفا به این لینک سربزنید لینک 
نه بابا حرومزاده ۷ سال ازم بزرگتره

چشم ندارن ببینن یکی از خودشون کم سن و سال تر موفق تره

2706