2726

من از اینکه شوهرم با هررررر زنی گرم بگیره ناراحت میشم

دوست ندارم

یعنی اصلااااا دلیلی نمیبینم برای گرم گرفتن یه زن و مرد غریبه

الان چند وقته بعضی رفتاراش آزارم میده

چند روز پیش رفتیم عکاسی برای انتخاب عکس دخترم

منشی اونجا چششششششم ازشوهرم بر نمیداشت

میخواستیم انتخاب عکس کنیم گفت کد عکسها رو دقیق انتخاب کنید که بعدا نمیشه تغییرش داد

شوهرم برگشته با لبخند میگه خیالتون راحت درست انتخاب میکنیم

چیزی نگفتم ولی بهم برخورد

یا خانم یکی از دوستاش هست خود خانم ۱۰۰بار گفته من شوهرمو دوست ندارم از طرفی شوهرم‌میدونه از خانمه خوشم نمیاد

چند شب پیش خونشکن بودیم خیلی گرم با خانم برخورد میکرد

لبه این قضیه رو مطمئنم بی منظور هست ولی در هر صورت از این رفتار صمیمی و خواهرانه خوشم نمیاد

اصلاا ممکنه اون زنه پیش خودش فکر و خیال کنه

امروزم رفتیم پارک من پسر بزرگم حالش خوب نبود تو بغلم نشستم رو صندلی

شوهرم دخترمو برد از این ماشینا که چند تا روی یه گردونه هست میچرخه اونجا یه خانم و آقایی بودن زن و شوهر بودن صاحب همین ماشینا

زنه ام دز این کلاااا بد حجابا بود

دیدم خیلی با شوهرم گرم گرفت

حدود نیم ساعتی هم شوهرم اونجا پیششون بود تو این بین مرده میرفت مشتری راه مینداخت و میومد زنه هم خییییلی ریلکس

منم پسرم رو پام خواب بود نتونستم برم صداش بزنم

بعد که اومدیم خییییلی بهم برخورد

ابدا دوست ندارم حرکاتشو

بهت حق ميدم

منم بودم حرص ميخوردم والا چه معني ميده با زن غريبه تو پارك  

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرم گرفت یعنی چی؟ شما فقط میگی گرم گرفت. یعنی باهاش داشت بگو بخند میکرد؟ رفتارش با اون خانم عکاس که بد نبود 

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2728

اینقدررررم ناراحت بودم که نتونستم خودمو بگیرم

تو ماشین که نشستیم گفتم رنه کی رود گفت خانم ون مرده بود از همسایه های قدیممون

گفتم چرا ایقدر صمیمی گفت من باهاش صمیمی بودم گفتم نه عمه من بود

بعد گفت این شوهرش از همسایه هامون بوده قدیما من زیاد خونشون میرفتم

گفتم شوهرش همسایتون بوده زنه هم همسایتون بوده

گفت نه اشتباه میکنی

ولی اینقدر ازش ناراحتم نمیتونم تو صورتش نگاه کنم حتی

مقصر همسرتون نیست بنظرم،،،،بعد اونایی که کاسبن معمولا با مشتریا خوب برخورد میکنن،،،یعنی چیزی که شما تعریف کردی بنظرم مشکلی نداشت عزیزم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

به نظر من حساسيت هر زني كاملا طبيعيه ولي بايد مراقب بود وسواس گونه و مخرب نشه ك به زندگي ضربه بزنه. همه نياز دارن با زن و مرد ديگه در تعامل باشن ، اگر مرد شما مرد خوبيه و از حدش فراتر نميره سعي كنيد با اين حساسيت زندگيو برا خودتون تلخ نكنيد 

گرم گرفت یعنی چی؟ شما فقط میگی گرم گرفت. یعنی باهاش داشت بگو بخند میکرد؟ رفتارش با اون خانم عکاس که ...

اره چشم تو چشم و صحبت و 

در صورتی که من خودم مرد غریبه میبینم همیییییشه حریممو حفظ میکنم حتی زیاد سعی میکنم تو صورت طرف نگاه هم نکنم

شاید فهمیده حساسی عمدا اینکارو میکنه ولی در هر صورت کارش درست نیست مخصوصا وقتی میدونه شما دوست نداری ای رفتارشو . این حساسیت نیست که شما داری شوهرتون واقعا گرم میگیره با خانما

به نظر من حساسيت هر زني كاملا طبيعيه ولي بايد مراقب بود وسواس گونه و مخرب نشه ك به زندگي ضربه بزنه. ...

اره خییییلی مرد خوبیه

ولی من دوست ندارم رفتار صمیمی با کسی داشته باشه

منم حس خوبی ندارم چون شوهرم مال منه ...من خوشم نمیاد و همون اول بهش گفتم‌ خیلی هم قشنگ و با زبون چاخان چون مرد ها زمینه لجبازی دارن الان هم بعد ۴ سال رعایت میکنه چون منم رعایت میکنم ...بهش بگو ... حق داری شوهرت مال خودته‌ حالا خوب یا بد هر چی 

2706