2733
2734
عنوان

بنظرتون پول مهم تره یا سلیقه؟

222 بازدید | 22 پست

الان ی تاپیکی بودم.مبل و فرش و...خریده بود.همه میگفتن به به چ سلیقه ای😖

ولی بنظرم پول داشت چیز شیک و قشنگ گرفت.

ربطی ب سلیقه نداشت ک😓

هر چی بدی دیدم از خوبیام بود!🤳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تقریبا باهات موافقم منم خیلی خوش سلیقه ام چیز خوب انتخاب می کنم ولی پول ندارم بخرم مجبوری چیز معمولی می خرم اون وقت خواهرم که پولدار همون که من انتخاب کردم می خیره اون می شه با سلیقه من بی سلیقه

@heseqob

ب نظرم پول و سلیقه خیلی ب هم ربط دارن 

طبیعی وقتی پول داشته باشی میتونی شیک ترین وسایل رو تو خونت بزاری 

مثلا همسایه ما خیلی پولدارن واسه خونه شون طراح دکوراسیون آوردن و همه ی وسایل رو اون براشون خرید و چید و خونه ی خیلی شیک و لاکچری داره ....

سليقه مهمتره من از جاي ارزون خريد ميكنم ولي واقعا چيزاي شيك ميخرم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2738

والا منم اگه پولدار بودم چنان وسایلی بخریدم ک همه خیره میموندن.ولی الان وسایل خونه م خیلی خیلی معمولین.

حرصم دراومده.تقریبا همه چی با پول حله

سلیقه شخصیه.شاید یه چیزی ازنظر من قشنگ باشه ولی ازنظر یکی دیگه نه.مثلا من خودم عاشق چیزای ساده ام ولی مادرشوهر و خواهرشوهر و جاریام قبول ندارن

ایه 3 سوره حج.ایه 126 سوره اعراف... دوستان این ایات برای صبر و قضاوت نکردن هست!

منم با تو هم عقیده ام  اگ پول باشه همه چی هست سلیقه رفتار خوب شیک پوشی و خیلی چیزای دیگ الان تو حساب کن یکی داریم جهاز چنصد میلیونی داره وسایلاش همشون برنده یکی هم داریم حهازش ۲۰میلیون نیست همه میگن وا هیچی نخریده و فلان دیگ درک نمیکنن ک بابا جان پول میخواد وای خدارو شکر متوسط باشی بهتره نه زیاد پول داشته باشی نه زیاد کم پول باشی

طُ هَـمونـ خونے ڪِـ هَر لَحظـه تو رَگـ هاے مَنع😻❤

بعضی چیزا قشنگن و گرون و بعضی چیزا قشنگن و ارزون و هر چیزی به هر جایی نمیاد به نظرم چطور ترکیب کردن هم مهمه به نظرم. ولی بعضیا وقتی قیمت یه چیزی گرون باشه به نظرشون قشنگ میاد

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
والا منم اگه پولدار بودم چنان وسایلی بخریدم ک همه خیره میموندن.ولی الان وسایل خونه م خیلی خیلی معمول ...

واسه مردم مگه زندگی میکنی؟

ایه 3 سوره حج.ایه 126 سوره اعراف... دوستان این ایات برای صبر و قضاوت نکردن هست!
سليقه مهمتره من از جاي ارزون خريد ميكنم ولي واقعا چيزاي شيك ميخرم

آخه وقتی پول داشته باشی دستت خیلی بازه.میتونی همه چیو ست بخری.ن مث من ک هر تیکه وسیله مو بعد  مدتها پول جمع کردن میخرم.امسال مبل سال دیگه پرده😔

2706