2737
2734
عنوان

بیایید خاطرات سفر با قوم شوهر بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 9148 بازدید | 147 پست
واقعا درسته که میگن ادم تو سفر باید شناخت من برادرشوهرامو خیلی دوس دارم ولی نظرم نسبت به یکیشون خیلی ...

بخدا منم متنفرم از خساست ادم سفرش کوفت میشه 

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

1بار رفتیم.خدایی خوش گگذشتیکی از بهترین سفرای عمرم بود ولی کلا سخته چون راحت نمیشه هماهنگ کرد همه ر ...

واقعا خوش به حالت یعنی هیچ ناراحتی و اختلاف پیش نیومد🤔

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
2728
واقعا راحت بودی چطوری بود که خوش گذشت بهت اخه

اره راحت بودم عاخه هر کدوم اتاقای جدا میموندیم هرکی با خانواده خودش منو شوهرم باهم خواهر شوهرم با پسراش و شوهرش باهم مادر شوهرم و برادر شوهرمم باهم بعد خرید زنونه رفتیم مرزا هم واس خودشون رفتن خرید بعد میرفتیم دریا کلی ابازی میکردیم غذارو هم همش مادر شوهرم حساب میکرد😂

طُ هَـمونـ خونے ڪِـ هَر لَحظـه تو رَگـ هاے مَنع😻❤
تو خونه بپوسی بهتر از مسافرت رفتن باخانواده شوهرع    

رفتی تجربه ات چی بود ؟!

2738

من چندبار باهاشون رفتم شهرشون اصلنم راحت نبودم دیگ نرفتیم.. مسافرت تنها دوست دارم با برو بچ خودم آدم برنامش مشخصه با کسی بری هرکی یه سازی میزنه آخرشم هیچیییی والااااااا😒😁😂🤣

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
واقعا خوش به حالت یعنی هیچ ناراحتی و اختلاف پیش نیومد🤔

نه.البته دوتا جاریم که همچنان تیکه مینداختن ولی روی سخنشون بیشتر خواهرشوهر و مادرشوهر بود.کلا من محل نمیدادم و خوش میگذروندم

ایه 3 سوره حج.ایه 126 سوره اعراف... دوستان این ایات برای صبر و قضاوت نکردن هست!
مگه چه کارت کرد که گریه کردی

خودش دیابت داره میلش به غذا نمیکشه ما همه گشنمون بود تا شوهرم گفت بچه ها گشنن یه چی بگیریم ته بندی کنیم چنان قشقرق و فحش و فحش کاری کرد کهنگو نپرس البته بیشتر به خاطر مریضیشه موقعی که قندش میره بالا دیگه به اعصابش مسلط  نیس  بعدش معذرت میخاد ولی دیگه اب رفته به جوب بر نمیگرده

من یه بار تو بازار چه های محلی بودم داشتم واکس کفش میخریدم دیدم یهو یکی بوم زد پشتم دیدم خواهرشوهرمه ...

ناراحت شدی؟؟؟؟

2706