2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارو میخوردم و نباید باردار میشدم  اینم ناخواسته شده بود  قرار بود زودتر سقط تشخ ...

اخی چه بد ناراحت شدم سقط واقعا روحیه ادمو خراب میکنه اگه خونریزی نمیکردی یعنی میشد بمونه یا حتمی سقط بوده لابد داروهات قوی بودن 

بادل پاکتون برای باردارشدنم دوتا صلوات بفرستین ممنون انشالله هرچی از خدا میخوای ب دل پاکت ببخشه
2731
اخی چه بد ناراحت شدم سقط واقعا روحیه ادمو خراب میکنه اگه خونریزی نمیکردی یعنی میشد بمونه یا حتمی سقط ...

نه والا 

اتفاقا روحیه ام خیلی عالی بود 😀

دوس داشتم زودتر تموم شه نمیخواستمش

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2738

اگه با خواهر شوهرت اوکی هستی به اون بگو که به بقیه بگه

من به مامانم خودم گفتم چون نمیدونستم باردارم علائممو گفتم مامانم گفت حامله ای از طرف خانواده همسرمم به خواهر شوهرم گفتم زنگ زد به همه گفت مژدگونیم گرفت😂

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍

نگو خودشون میفهمن 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

والا من صبح ب شوهرم گفتم تازه کلی سپردم ب هیچ نگه 

یساعت بعد کل فامیل زنگ میزدن تبریک میگفتن

من🙁😓😠

شوهرم😄😀😎

کل فامیل😍😗🙄

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
والا من صبح ب شوهرم گفتم تازه کلی سپردم ب هیچ نگه  یساعت بعد کل فامیل زنگ میزدن تبریک میگفتن ...

چه با مزه شوهر منم کلا حرف نگه دار نیست نمیدونم سر این موضوع چرا کلا دهنش قرص شده

چه با مزه شوهر منم کلا حرف نگه دار نیست نمیدونم سر این موضوع چرا کلا دهنش قرص شده

بهش یاداوری کن بگو تو همون شوهر دهن لق خودمیااااا😅😅

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
2706