2726

سلام دوستان پيشاپيش ممنونم كه نظر ميديد

من تو رژيمم خيار آزاده و از اونجا كه تو رژيمم وعده هاي تخم مرغ آب پز زياده و من نميتونم همينطوري بخورم ميخواستم بپرسم ايا خيارشور هم استفاده ش ازاده؟

با گوجه بخور 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزيزم خيار شور ١ كالري داره،من ٢٧ كيلو كاهش داشتم😌😌😌

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2728

بخور عزيزم منم همش ميخوردم

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
پس ميتونم جايگزين كنم؟ خوشبحالت دست راستت رو سرم من فقط پنج كيلو ميخوام ولي تو زمان كم

اره عزيزم نگران نباش،اما خيار باعث ميشه هنگام لاغري پوستت خراب نشه

اره بخور.چیزای شور واقعا چاق کننده نیست.فقط چون آب میکشه(به اصطلاح) بعضیا میگن چاق میکنه.درحالیکه آب واقعا تبدیل به چربی نمیشه.

من خودم تقریبا 20 کیلو کم کردم

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
اره بخور.چیزای شور واقعا چاق کننده نیست.فقط چون آب میکشه(به اصطلاح) بعضیا میگن چاق میکنه.درحالیکه آب ...

بابا ايول چه با اراده هستيد شماها من فقط ميخوام پنج تا كم كنم اما تو زمان كم

ايول با خيارشور خوردن هر چقدر تخم مرغ اب پز برام ممكنه😆

بابا ايول چه با اراده هستيد شماها من فقط ميخوام پنج تا كم كنم اما تو زمان كم ايول با خيارشور خوردن ...

من زمان کنکورم یهو شدم 90 کیلو.خیلی زشت بود دختر اون قدر گنده باشه.شروع کردم ورزش روزی 3 ساعت و هیییییییچی هم نمیخوردم😢بابام در اومد یعنییییی

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
چيكار كردي صورتت لاغر نشه و چروك نشه؟

اب و سالاد خيلي خوردم

2706