960
44

836
نع فقط يه بار دعوام كرد فشارم افتاد ٤ شد بغلم كرد هق هق زد😥

فشار چهار پس اینجا چکار میکنی😐😐

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمد الله رب العالمین💜💛💚
8

اره یخ بار بهش گفتم حق داری کتکم بزن اخه من که بابا ندارم پشتیبانی ندارم توام منو بزن

دلش برای من سوخت ومن چقدر ازحقارتم بدم اومد

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه

یه بار دعوا کردیم اولای زندگیمون بود اومد ازم معذرت خواهی کنه هر کاری کرد زیر بار نرفتم بعد بهم گفت باشه اشتی نکن فق بیا بغلم بغلش کردم منکه اشکم در اومد اونم پا ب پای من اشک ریخت بعدش گفت از سرما خوردگی بود😂

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طُ هَـمونـ خونے ڪِـ هَر لَحظـه تو رَگـ هاے مَنع😻❤

اوهوم 😑 اونایی هم که هی میگن مگه مرد هم گریه میکنه؟؟ 

چرا که گریه نکنه؟؟ مرد هم یک انسانه که هم عاطفه داره هم احساس

مرد هم باید سرکوفت شدن احساسش رو یه جوری بروز بده دیگه خواهر من

مرد هم نیاز به گریه داره

۲۲ سالمه ... !!من وقتی توی اوج کودکی و بازیهای بچه گانه ام بودم پدرم رفت 😢😢  ۶ سالگی 😢 هیچوقت هیچکس جاشو نگرفت برام مادرم توی خونه های مردم کار میکرد تا خرج مارو بده من از ۱۴ سالگی هم درس میخوندم هم کار میکردم ، صبح ها مدرسه ، ‌بعدازظهرها هم تایپ کردن برای یه چاپخونه، تایپ سوالات امتحانی ۶ تا مدرسه همزمان باهم و .. مادرم که دیابت گرفت دیگه نتونست کار کنه اما من به کار ادامه دادم🙌🙌🙌 و من ... همچنان هم کار میکنم هم درس میخونم هم کمک خرج خونوادم هستم😊 تازه به خواهرمم توی تکمیل جهازیه ش دارم کمک میکنم👩‍ یه ترم دارم تا خانم مهندس بشم ( مهندس کامپیوتر ) 😊 با وجود این همه مشکلات هنوزم میخندم ☺ هنوزم مَزه پَران تمام جمع ها خودمم😁 هنوزم با همه شوخی میکنم و سر به سرشون میزارم 😊😊 خواستم‌بگم که هیچوقت نزاشتم زیر بار سنگین مشکلات حتی ذره ای خم شم ☺😊 میشه برای عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین ؟؟☺💙    برای اینکه سرگذشت کامل زندگیم رو بخونید همینجارو لمس کنید 😙
929
835