1093
648

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی 

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

ادامه مطلب

فقط دو بار اونم بلند گریه میکرد....

من به اندازه موهای سرم گریه کردم حالا دو بارم اون گریه کنه چی میشه مگه

این روزا حواستون به لباس هاتون باشه..غافل بشی دستمال گردگیری میشه😂😂
1082
8

اره یخ بار بهش گفتم حق داری کتکم بزن اخه من که بابا ندارم پشتیبانی ندارم توام منو بزن

دلش برای من سوخت ومن چقدر ازحقارتم بدم اومد

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه

یه بار دعوا کردیم اولای زندگیمون بود اومد ازم معذرت خواهی کنه هر کاری کرد زیر بار نرفتم بعد بهم گفت باشه اشتی نکن فق بیا بغلم بغلش کردم منکه اشکم در اومد اونم پا ب پای من اشک ریخت بعدش گفت از سرما خوردگی بود😂

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طُ هَـمونـ خونے ڪِـ هَر لَحظـه تو رَگـ هاے مَنع😻❤

اوهوم 😑 اونایی هم که هی میگن مگه مرد هم گریه میکنه؟؟ 

چرا که گریه نکنه؟؟ مرد هم یک انسانه که هم عاطفه داره هم احساس

مرد هم باید سرکوفت شدن احساسش رو یه جوری بروز بده دیگه خواهر من

مرد هم نیاز به گریه داره

۲۲ سالمه ... ولی به اندازه ۲۲ تُن غم رو دلم سنگینی میکنه .. 😔😔 پدرم رو ۶ سالگی به دستِ سردِ خاک سپردم و با آغوش پدری ۱۶ ساله خداحافظی کردم .. بعد از پدرم، من و خواهرهام و مادرم کار کردیم تا زندگی کنیم ‌و من از ۱۳ سالگی هم کار کردم و هم درس خوندم .. تا به آرزوی پدرم که خانم‌مهندس شدن بود برسم 😔😔 تمام مشکلات دنیارو به جون میخریدیم تا خوش باشیم کنار هم ... با تمام سختی ها خواهرم رو فرستادیم خونه بخت و کم کم براش جهیزیه جور کردیم و نوبت رسید به من .. منم عاشق شدم و خوشحال 🖤 .. اما عمر خوشبختی هایم کوتاه بود ...!! نگاه اولمون که توی اون روز شیرین گِره خورد رو یادته ؟ اولین عاشقانه هامون که قول دادیم فقط مرگ جدامون کنه ؟؟ که قول دادیم هرجا میریم باهم بریم ؟ من رو قولم موندم اما تو بدقول شدی ...😢 .. فقط ۴ ماه بود که نامزد کرده بودیم و من تورو توی تصادف لعنتی از دست دادمت 😔😔😢😢 تو رفتی و من بیشتر از قبل تنها شدم .. من غمگینم ... اما تو روحت قرین آرامش باشه الهی ..  دوستان با خوندن امضام اگه دوست داشتید برای شادی روح همسرم و پدرم صلوات بفرستین ‌( همسر عزیزم به ۴ نفر اهدای عضو کردند و قلب مهربونش که پُر از عشق به من بود ،؛ الان توی سینه ی یکی دیگه تپش داره🖤 )   این آخر امضام هم میخوام از تمام دوستای نی نی سایتی تشکر کنم که همه جوره تسکین دردهام بودن و بهم دلداری و دلگرمی میدادن .. توی هر تاپیکی که منو میدیدن ریپلای میکردن و جویای احوالم میشدن .. اون دوستای دیگه ای که تو خصوصی پیام میدادن و دلداری میدادن و .... از همه و همه ممنونم الهی همیشه توی شادی ها پا بزارید و دلتون خوش باشه 🙏 
584
اره.یه بار مشکل مالی براش پیش اومد 2تا النگومو دراوردم دادم که بفروشه.گریش گرفت گفت خیلی شرمندم

اخی 😢

لعنت به بی پولی که باعث شده هر عذابی رو تحمل کنم.اگر میشه لطفا برام دعا کنید خدا منو از این وضعیت نجاتم بده 😔
835