2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوشبحالت من یکسره حرص میخورم

اصلا اصلا

الان پانزده سال

چند سال با برادرش شریک بود یک کلمه دخالت نکردم

آخرش برادرش پولش خورد باز چیزی نگفتم

همیشه باهام درد دل میکنه 

میگه خیلی اخلاق خوبی داری نه دخالت   میکنی نه طعنه میزنی 

تو دلم ناراحت میشم ولی به روم نمیارم 

تو همه کاراش هم مشورت میکنه باهام یه جاهایی گوش میکنه یه جاهایی هم گوش نمی کنه میگم خودت بهتر میدونی  

2728
اصلا اصلا الان پانزده سال چند سال با برادرش شریک بود یک کلمه دخالت نکردم آخرش برادرش پولش خورد با ...

خوشبحالت که ریلکسی من اصلا نمیتونم انقد خودخوری میکنم

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
خوشبحالت واقعا اونوقت حرص و جوش نمیخوری!؟

نه قبل انقدر حرص میخوردم دیدم خدا خودش جوابشو میده دیگه الان کاملا بیخیالم خیلی کارای مزخرف میکرد مثلا میگفت بلال بفروشم 😒مثلا میگفت گوشی چینی بفروشم😏 مسافر کشی کنم انقدر بیشعور بود اونم دلیلش بی فرهنگیشه ببینیش ها میگی بمب فرهنگ و ادبه ولی کو   باز بهتر شده 

الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم🤲💕
نه قبل انقدر حرص میخوردم دیدم خدا خودش جوابشو میده دیگه الان کاملا بیخیالم خیلی کارای مزخرف میکرد مث ...

شوهرمن که رفته گوسفند بیاره نگه داره😐😐😐

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍

من اگه مخالف هم باشم انجام بده باز حمایتش میکنم و سعی میکنم کمکش کنم 😊 مثل کوه پشتش هستم همین طور  همسرم همه جا پشتمه با وجود اینکه دوست نداره  کار کنم

باید بجای قهر کردن باهم حرف بزنیم من ایمان دارم کلمه ها قدرت دارن تا کوه را جابجا کنند حرف زدن فاصله ها را ازبین میبرد وما را به یکدیگر نزدیکتر ميکن
شوهرمن که رفته گوسفند بیاره نگه داره😐😐😐

اگه وارد باشه و از پسش بربياد در دراز مدت سود خوبی داره

باید بجای قهر کردن باهم حرف بزنیم من ایمان دارم کلمه ها قدرت دارن تا کوه را جابجا کنند حرف زدن فاصله ها را ازبین میبرد وما را به یکدیگر نزدیکتر ميکن

برو اسفند ببر و بهش بگو درسته من مخالفت کردم ولی انشالا که موفق باشی و کارت خوب پیش بره ،قوت قلب بهش بده😊

2706