2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره.کار منظورت جیه؟مثلا گفتم نریم مسافرت ولی گفت نه بریم.گفتم تولد نگیریم ولسه بچه میگه بگیریم.از ای ...

گفتم مریم شهرستان خونه خواهرت نرفتیم ولی فرداش چقد داد بیداد کرد.حالا خوبه یکسره میریمااا

2728
مثلا نامزدم روی یک پا وایساده که میخوام مشاور املاک بازکنم در صورتی که من با این مسئله کاملا مخالفم ...

مشاور املاک که خیلی خوبه

شوهرمن میخاد دامداری بزنه

الانم رفته گوسفند بیاره

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
اونایی که میگن بله عکس العمل شما چیبوده؟؟

هیچی یه کاری خواست بکنه ریسکش بالابود نظرموپرسیدمنم گفتم راضی نیستم 

اونم هرچی سعی کردمنوقانع کنه وراضیم کنه به نظرخودش که راضیم کرد

واون کارانجام داد

خداروشکرتاالان که خوب بوده ان شاءالله که درآینده هم خوب باشه

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
مشاور املاک که خیلی خوبه شوهرمن میخاد دامداری بزنه الانم رفته گوسفند بیاره

عزیزم مشاور املاک در صورتی خوبه که توی شهرتون مغازه مشاور املاک کم باشه 😑 ولی توی شهر ما هم کوچیکه هم اونایی که مشاوراملاک میزنن بعد از چندروز میبندن مین پی کارشون اما این آقا بازم حالیش نمیشه

2706