848
44

بگی بکن اگ  خوب باشه میگن افرین ب خودم اگ بد باشه میوفته گردن تو تقصیرا درحالی ک در هر صورت کاری ک خودشون میخوان انجام بدن میدن

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگی بکن اگ  خوب باشه میگن افرین ب خودم اگ بد باشه میوفته گردن تو تقصیرا درحالی ک در هر صورت کار ...

اره والا رو دارن عجیییب

یه لیوان و بشکون،تاصبح بگو ببخشید!اگه درست شد:(

899
خوشبحالت من یکسره حرص میخورم

اصلا اصلا

الان پانزده سال

چند سال با برادرش شریک بود یک کلمه دخالت نکردم

آخرش برادرش پولش خورد باز چیزی نگفتم

همیشه باهام درد دل میکنه 

میگه خیلی اخلاق خوبی داری نه دخالت   میکنی نه طعنه میزنی 

تو دلم ناراحت میشم ولی به روم نمیارم 

تو همه کاراش هم مشورت میکنه باهام یه جاهایی گوش میکنه یه جاهایی هم گوش نمی کنه میگم خودت بهتر میدونی  

اصلا اصلا الان پانزده سال چند سال با برادرش شریک بود یک کلمه دخالت نکردم آخرش برادرش پولش خورد با ...

خوشبحالت که ریلکسی من اصلا نمیتونم انقد خودخوری میکنم

892
خوشبحالت واقعا اونوقت حرص و جوش نمیخوری!؟

نه قبل انقدر حرص میخوردم دیدم خدا خودش جوابشو میده دیگه الان کاملا بیخیالم خیلی کارای مزخرف میکرد مثلا میگفت بلال بفروشم 😒مثلا میگفت گوشی چینی بفروشم😏 مسافر کشی کنم انقدر بیشعور بود اونم دلیلش بی فرهنگیشه ببینیش ها میگی بمب فرهنگ و ادبه ولی کو   باز بهتر شده 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم🤲💕
نه قبل انقدر حرص میخوردم دیدم خدا خودش جوابشو میده دیگه الان کاملا بیخیالم خیلی کارای مزخرف میکرد مث ...

شوهرمن که رفته گوسفند بیاره نگه داره😐😐😐

929

من اگه مخالف هم باشم انجام بده باز حمایتش میکنم و سعی میکنم کمکش کنم 😊 مثل کوه پشتش هستم همین طور  همسرم همه جا پشتمه با وجود اینکه دوست نداره  کار کنم

باید بجای قهر کردن باهم حرف بزنیم من ایمان دارم کلمه ها قدرت دارن تا کوه را جابجا کنند حرف زدن فاصله ها را ازبین میبرد وما را به یکدیگر نزدیکتر ميکن
شوهرمن که رفته گوسفند بیاره نگه داره😐😐😐

اگه وارد باشه و از پسش بربياد در دراز مدت سود خوبی داره

باید بجای قهر کردن باهم حرف بزنیم من ایمان دارم کلمه ها قدرت دارن تا کوه را جابجا کنند حرف زدن فاصله ها را ازبین میبرد وما را به یکدیگر نزدیکتر ميکن

برو اسفند ببر و بهش بگو درسته من مخالفت کردم ولی انشالا که موفق باشی و کارت خوب پیش بره ،قوت قلب بهش بده😊

835