2733
2734
خواهش می کنم جواب بدید هر بار تاپیک می زنم هیشکی درست جواب نمی ده برام شماره تلفن بزارید..
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دکتر اسدی
فوق تخصص چشم کودکانه
مطبش ملاصدرا
شمارشو تو کارتام پیدا نمیکنم
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
مشکلت چیه؟
برو کلینیک نگاه تو شریعتی عالیه دکتر امید صالحپور متخض نوزادانه تو بیمارستان فرهنگیان و کلینیک شهرداری تو نیاورون هم هست ولی من شماره ای ندارم ولی اگه میخوای خیالت راحت بشه بیمارستان نگاه و نور برو نور خیلی دیر وقت میده ولی نگاه زودتر وقت میده
2738
والا یه دکتر به دخترم گفت چشمش انحراف داره..
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
این دکتر هم بزرگسال میبینه و هم اطفال......مطبشم خیلی شلوغه.......پسرم رو برای بینایی سنجی بردم و مادرم هم پیشش عمل کرده راضی بودیم
دکتر خوبی هست
دکتر کاظمی مقدم 88020106
روزهای زوج ساعت 2 بعد فکر کنم تلفن بزنی جواب بدن.........
هفت نصیحت مولانا ۱. گشاده دست و جاری باش و کمک کن (مثل رود) ۲. با شفقت و مهربان باش (مثل خورشید) ۳. اگر کسی اشتباه کرد آن را بپوشان (مثل شب) ۴. وقتی عصبانی شدی خاموش باش (مثل مرگ) ۵. متواضع باش و کبر نداشته باش (مثل خاک) ۶. بخشش و عفو داشته باش (مثل دریا) ۷. اگر می‌خواهی دیگران خوب باشند خودت خوب باش (مثل آینه)
دکتر نعمت الهی تقاطع آیت اله کاشانی و بزرگراه باکری تلفن44118513
بیهوده است مجادله بر سر اثبات دیانت یا بی دینی آدمها. کسی که دروغ نمی گوید، کسی که مهربان و با انصاف است، کسی که از رنج دیگری اندوهگین میشود و با شادی دیگران شاد است، کسی که انسان را، و پرنده را و گیاه را و زمین را محترم میدارد، به مقصد رسیده است... از هر راهی که رفته باشد.
به خدا اعصاب ندارممم
گریههههه
بچه ها برام شماره بزارید
تو رو خدا..
2706