2410
2553
خواهش می کنم جواب بدید هر بار تاپیک می زنم هیشکی درست جواب نمی ده برام شماره تلفن بزارید..
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دکتر اسدی
فوق تخصص چشم کودکانه
مطبش ملاصدرا
شمارشو تو کارتام پیدا نمیکنم
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
مشکلت چیه؟
برو کلینیک نگاه تو شریعتی عالیه دکتر امید صالحپور متخض نوزادانه تو بیمارستان فرهنگیان و کلینیک شهرداری تو نیاورون هم هست ولی من شماره ای ندارم ولی اگه میخوای خیالت راحت بشه بیمارستان نگاه و نور برو نور خیلی دیر وقت میده ولی نگاه زودتر وقت میده
2714
والا یه دکتر به دخترم گفت چشمش انحراف داره..
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
این دکتر هم بزرگسال میبینه و هم اطفال......مطبشم خیلی شلوغه.......پسرم رو برای بینایی سنجی بردم و مادرم هم پیشش عمل کرده راضی بودیم
دکتر خوبی هست
دکتر کاظمی مقدم 88020106
روزهای زوج ساعت 2 بعد فکر کنم تلفن بزنی جواب بدن.........
هفت نصیحت مولانا ۱. گشاده دست و جاری باش و کمک کن (مثل رود) ۲. با شفقت و مهربان باش (مثل خورشید) ۳. اگر کسی اشتباه کرد آن را بپوشان (مثل شب) ۴. وقتی عصبانی شدی خاموش باش (مثل مرگ) ۵. متواضع باش و کبر نداشته باش (مثل خاک) ۶. بخشش و عفو داشته باش (مثل دریا) ۷. اگر می‌خواهی دیگران خوب باشند خودت خوب باش (مثل آینه)
دکتر نعمت الهی تقاطع آیت اله کاشانی و بزرگراه باکری تلفن44118513
بیهوده است مجادله بر سر اثبات دیانت یا بی دینی آدمها. کسی که دروغ نمی گوید، کسی که مهربان و با انصاف است، کسی که از رنج دیگری اندوهگین میشود و با شادی دیگران شاد است، کسی که انسان را، و پرنده را و گیاه را و زمین را محترم میدارد، به مقصد رسیده است... از هر راهی که رفته باشد.
به خدا اعصاب ندارممم
گریههههه
بچه ها برام شماره بزارید
تو رو خدا..
2706