2737
2734

سلام من دكترم بهم اين قرصو داده روزي ٢عدد بعد از غذا بخورم الان من دوتا رو بايد باهم بخورم؟يا به دونه بعد ناهار يه دونه بعد شام؟كسي ميدونه؟وقتي هم ميخورم طپش قلب ميگيرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ارع من میخورم  هر هشت ساعت  طپش قلب ندارم  ولی دوستم ک میخورد داشت  درد داری ...

نه عزيزم درد ندارم رحمم دوشاخه سركلاژ كردم واسه جلوگيري از زايمان زودرس ميخورم اخه واسه من پشت قرصم نوشته روزي دوعدد بعداز غذا من بعد ناهار دوتارو باهم ميخورم

من هر ۸ ساعت دردم‌ک زیادتر مبشه ۶ ساعت تپش قلبم‌میگیرم 

شمام روزی دوتا یعنی هر ۱۲ ساعت یکی 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2738
اره عزيزم تو نت نوشته

وای من دارم خفه میشم، همینطوری ضربان قلبم خیلی بالاس، این هفته رو بگذرونم به دنیا بیاد اشکال نداره

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
وای من دارم خفه میشم، همینطوری ضربان قلبم خیلی بالاس، این هفته رو بگذرونم به دنیا بیاد اشکال نداره

منم خيلي تپش قلب دارم بسلامتي زايمان كني واسه منم دعا كن سر زايمانت بچمو سالم بدنيا بيارم من تازه اولشم

منم خيلي تپش قلب دارم بسلامتي زايمان كني واسه منم دعا كن سر زايمانت بچمو سالم بدنيا بيارم من تازه او ...

انشالله سالم بدستت برسه

استراحت کن، زیاد پیاده روی نکن، اصلا استرسی نشو، آرامش تو حفظ کن، دولا راست نشو

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
2706