2726
عنوان

رازیانه و سیاهدانه

9676 بازدید | 30 پست

من سیادونه رو نیم کوب با عسل مخلوط کردم.صبا ناشتا میخورم.تا کی بخورم ؟؟بعد اقدام بد نیست ؟؟اخه خیلی گرمه..و این ک رازیانه رو چطور مصرف کنم

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 

درضمن مزاجمم بلغمیه چی خوبه؟

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من این ماه عسل و سیاه دانه  از روز سه پری خوردم صبح و شب یک قاشق مربا خوری 

تا ۱۵ سیکلم بعدش نباید بخوری میگن باعث سقط میشه 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 

برا فعالی تخمدان و کیست و گرمی رحم میگن خیلی خوبه 

حالا من خوردم شوهرمم خورد مثل من 

برای چی میخوری؟

برای بارداری خوبه رحمتو گرم میکنه...چون من مزاجم سردو تره ینی بلغمیه  باید گرمی بخورم سیاهدونه با عسل گرمه

من این ماه عسل و سیاه دانه  از روز سه پری خوردم صبح و شب یک قاشق مربا خوری  تا ۱۵ سیکلم ب ...

تا 15سیکل اقدامم داشتین دیگ مضد نباشه

میشه بگید برا چی خوبه ؟

برای فعالیه تخمدان و گرمی رحم و از بین بردن کیست 

میگن خیلی خیلی خوبه 

حتما امتحان کن خودت تا ۱۵ سیکل بخور شوهرت تا ۲۵ سیکلت بخوره چون اقدام دارین 

من راستش دوروز عقب انداختم بیبی زدم منفیه نمیدونم چرا

تا 15سیکل اقدامم داشتین دیگ مضد نباشه

اره از شبی که پاک شدن یک شب درمیان داشتم عسل با سیاهدانه هم خوردم تا ۱۵ سیکل 

میگن بعد ۱۵ نخورین چون یک وقت لانگزینی انجام میشه و ممکنه سقط بشه چون خیلی گرم 

برای فعالیه تخمدان و گرمی رحم و از بین بردن کیست  میگن خیلی خیلی خوبه  حتما امتحان کن خو ...

راجب رازیانه چطور؟؟

برای فعالیه تخمدان و گرمی رحم و از بین بردن کیست  میگن خیلی خیلی خوبه  حتما امتحان کن خو ...

ولی فک کنم باید قبل از اقدام خورد.من این ماه اقدام بودم. حواسم نبود ی کلوچه پر از سیاهدانه خوردم.علایم بارداری داشتم حالت تهوع و ویار . چند روز پریودیم عقب افتاد .از دادم منفی بود.بعد از سه چهار روز پریود شدم دیروز ی لخته صورتی دیدم فک کنم سقط کردم.چون لخته صورتی هیچ توجیهی نداره.درضمن ی بارم باردار بودم سقط کردم بخاطر همین تجربه سقط هم دارم.فکر میکنم بخاطر سیاهدانه بود که اینجور شدم

صبح به صبح نیم کوب میکنید میخورید؟؟

اره عزیزم سیاهدونه رو نیم کوب کن سریعا با عسل مخلوط کن چون سیاهدونه در مقابل هوا سمی میشه..صبحا ناشتابخور ی ق م خ.....یک به سه باید باشه ی قاشق سیاهدونا با سه قاشق عسل مخلوط

2706