2726

سلام خوبید؟؟

صرفاجهت نوبت دهی وکارباسیستم تودرمانگاه ومراکزپزشکی اگه کسی هست به کمکش احتیاج دارم😢

اللهم صل علی محمدوآل محمد❤خدایاشکرت بخاطرپسرنازم😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نیستم ولی خب ادم حوثله داری باید باشی همین سختی خاصی نداره البته اگر بیمارستان باسی چون ترهیص هم بعصی وقتا با همون بجه های پدیرشه یکم دقت بالا میخاد  کم بیره صندوقت با تو هست  دیگه.در کل ادم صبوریی بباید باشی چون مریصا اعصاب ندارن فحش خوریش زیاده😂😂البته درمانگاه وصعیت خیلی بهتره

من نیستم ولی خب ادم حوثله داری باید باشی همین سختی خاصی نداره البته اگر بیمارستان باسی چون ترهیص هم ...

من درمانگاه بهم پیشنهادشده فقط نوبت دهی ویزیت اینجوریاس میخوام ببینم کارباکامپیوترتاچه حدبلدباشم؟؟؟اصن چطوریه؟

[QUOTE=74580504]من درمانگاه بهم پیشنهادشده فقط نوبت دهی ویزیت اینجوریاس میخوام ببینم کارباکامپیوترتاچه کامپوتر زیاد کاری نداره یه برنانمه خاصه یه بار انجام بدن جلوهت یاد میگیری.اگر پول هم گرفتن با تو باشه باید دقت کنی.یکم سر زبون داشته باشی مریصا رو مدیریت کنی خوبه البته بعصی جاها فقط نوبت میدن کاری به این چیا ندارن.کلا سخت نیس فقط  تحمل شلوعی و خنگ بازی مریصا رو باید داشته باشی 

[QUOTE=74580504]من درمانگاه بهم پیشنهادشده فقط نوبت دهی ویزیت اینجوریاس میخوام ببینم کارباکامپیوترتا ...

ممنونم عزیزم فردابرم ببینم چطوریه