2733
2734
عنوان

راهی برای ضخامت کم اندمتر

311 بازدید | 15 پست

کسی میدونه برای نازکی اندومتر یا همون دیواره رحم چی خوبه؟؟؟تو رو خدا هر کی هرچی میدونه بیاد بگه شاید کمکی کنه

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

برو دکتر بهت قرص میده

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهم گفتن لوبیا سبزواب پز کنم هرروز بخورم نشاسته هم گفتن بخور

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2728
برو دکتر بهت قرص میده

قرص استرادیول میخورم ولی اصلا تاثیری نداره

تو سیکل آی وی اف و انتقالی  یا نه همینجوری آندومترت نارکه میخوای بهش برسی؟

اره تو سیکل انتقال هستم قرص استرادیولم میخورم ولی همچنان نازکه نمیدونم‌چکار کنم

2738
قرص استرادیول میخورم ولی اصلا تاثیری نداره

بهت آمپول سوپریفکت نداده؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
استرادیول میخورن معمولا میگن لوبیا سبز هم خیلی خوبه

نمیدونه تا چه حد خوردن لوبیا یبز تاثیر داره ؟؟وتو پری باید خورده بشه یابعدش؟؟

نه چند بار استرادیول خوردم از روز سه تا تا روزی پنج تا٬٬٬که بعدش گفت پولیپ داری وعمل هیستروسکوپی کردم بعداونم یه بسته ال دی خوردم که گفت دوم یا سوم پریودیت بیا واسه سونو حدالا دیروز رفتم گفت خیلی نازکه حتر تگفت چند میلیمترم هیت٬٬٬بازم استرادیول داد

مثلا اندازه اش چه قدرمیشه

پرسیدم چیزی نگفت ولی دفعه پیش گفت پنج ونیم ٬٬٬میگن باید هشت به بالا باشه اون خوبه واسه لانه گزینی

قرص میدن که اون ضخامت ها دفع بشه...

برا من نازکه میخام ضخیم بشه عزیزم

این امپولی که میگی شما زدید؟؟میتونم بدون تجویز بگیرم بزنم؟؟

2706