2737
2734
عنوان

کسی مشاور خوب میشناسه تو اصفهان

43787 بازدید | 41 پست

اگه میشناسین ادرسو شماره تلفن بدین 

زوج درمانگر میخام 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

واقعا هیچکسو نمیشناسین 

خیلی لازممه😞

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

یه مرکز مشاوره هست تو توحید. اسمش هم توحید. سایتش هست. یکی خانمی بود به اسم خانم شهره فرهمند، خیلی واقع بین بود البته 3 جلسه پیشش رفتم. تنها کسی بود که به من راهکار عملی یاد میداد. جمله ها رو هم میگفتچ چی بگم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه مرکز مشاوره هست تو توحید. اسمش هم توحید. سایتش هست. یکی خانمی بود به اسم خانم شهره فرهمند، خیلی و ...

جوون بود یا پیر ؟؟

واقعا راهکاراش بدردت خورد ؟

2728
جوون بود یا پیر ؟؟ واقعا راهکاراش بدردت خورد ؟

حدود 50 ساله بود. راهکارهاش خوب بود. ولی مشاوره رو همیشه باید طولانی بری حداقل ده جلسه. البته من نمیدونم اینا فکر نمیکنن هزینه اش زیاده. برا من زیاد بود خیلی. مشکل من اعتماد به نفسم بود که در ارتباط با خانواده همسرمم تاثیر گذاشته بود. من تا حالا مشاوری که خیلی راهگشا باشه ندیدم و نداشتم. این هم متوسط خوب یعنی قابل قبول بود.

یک ساعت 100 بود دو سال پیش... توی باقوشخونه هم یه مرکز فرهنگی هست، روانشناسهاش نرخ دولتی دارن. بد ن ...

چقده گروووون

ادرس میدی 

2738
حلسه های زوجی رو اول تنها یه جلسه برو.

عاره البته من یسری اتفاقا تو بچگیام افتادن حس میکنم افسردگی گرفتم بخاطرشون و الان دارن رو روابطم اثر میزارن اگه جلوشو نگیرم

میخام با ینفر که واقعا دلسوزه حرف بزنم چون تاحالا با کسی درمیون نزاشتم

من جای مشاوره توصیه میکنم یه سر به وبسایت عباسمنش بزنی و تو هر زمینه مشکل داری یکی از دوره هاشو بخری

سرچ کنم وبسایت عباس منش؟

من جای مشاوره توصیه میکنم یه سر به وبسایت عباسمنش بزنی و تو هر زمینه مشکل داری یکی از دوره هاشو بخری

خوب شما دانشت کمه و نمیدونی چطور مشکلات رو حل کنی و برای همین دنبال معجزه و راه بی دردسر و راحتی.

https://www.tohidcc.ir/farahmand

مرسی عزیزم 

2706