1147
648
عنوان

باور کنم یا اشتباه شده به نظرتون؟

463 بازدید | 23 پست

من دوزده هفته و شش روز رفتم سونو ان تی دکتر گفت شصت درصد پسره

دیروز پونزده هفته رفتم پیش یکی دیگه گفت دختره

باور کنم و امکان اشتباه هست؟

خدايا آن ده ,كه آن به

عزیزم 15 چرا رفتی سونو. باید صبر کنی 18 بری. سونو زیادی خوب نیستاااااا18 هفته قطعی میگن 

خدا از بابت فرزند سالم. صالح. خوش قدم. خوش سیما. خوش آتیه ای که بهم لطف فرمودی ممنونم

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1157
عزیزم 15 چرا رفتی سونو. باید صبر کنی 18 بری. سونو زیادی خوب نیستاااااا18 هفته قطعی میگن 

اره میدونم خوب نیست 

مجبور شدم بخاطر ریسک که برام زدم

هجده هم باید برم باز

خدايا آن ده ,كه آن به

1125
اره میدونم خوب نیست  مجبور شدم بخاطر ریسک که برام زدم هجده هم باید برم باز

8 دیگه ایشالا قطعی میگه ولی خب احتمالا دختره

خدا از بابت فرزند سالم. صالح. خوش قدم. خوش سیما. خوش آتیه ای که بهم لطف فرمودی ممنونم

مطمئنترینش انومالیه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
فقط يه جا براى سونو هات برو من دكترم اين و روز اول بهم گفت كه تصميم بگيرم و بعد نخوام هر سونو مو يه ...

همیشه یه جا میرفتم این دفعه مجبوری شد

خدايا آن ده ,كه آن به

1103
8 دیگه ایشالا قطعی میگه ولی خب احتمالا دختره

اره با اینکه حسم هیچ ویت نگفت دختر ولی الان دیگه میگم دختره

همهچیم شبیه پسراست فقط تهوعم

خدايا آن ده ,كه آن به

اره با اینکه حسم هیچ ویت نگفت دختر ولی الان دیگه میگم دختره همهچیم شبیه پسراست فقط تهوعم

اصلا یه علایم توجه نکن منو هر کس میدید میگفت پسره از شکم از صورت از علایم ولی شکر خدا گل دخمل دارم. و

1170