2737
2734
عنوان

آزمایش قند خون بارداری

99394 بازدید | 28 پست
سلام مامانای عزیز سلام نی نیای ناز. انشاءاله که همگی خوبید . من توی 20 هفتگی تست قند خون بارداری دادم . ناشتا 111 و دو ساعت پس از صرف صبحانه 113 شد . نوبت ویزیت دکترم دو هفته دیگه است . می خواستم بدونم شما نظر تون چیه آیا میزان قند خونم بالاست و باید زودتر به دکتر مراجعه کنم یا اینکه نه فعلاً با رژیم غذایی خودم رعایت کنم و سر موعد دو هفته بعد برم ؟ به نظر تون چی کار کنم ؟
ضمناً من صبحانه ام تو اون روز شامل شیرکاکائو و کیک کاکائویی بود یعنی ازمایشگاه بهم گلوکز نداد که تو آب حل کنم بخورم . آیا تست های ساعتی قند خون باید با صرف گلوکز باشه یا همون صبحانه ای که من خوردم میزان قند خون و نشون می ده ؟ وای بخشید چقدر حرف زدم شرمنده . منتظر جواب ها و الطافتان هستم .
سلام مامان فری جون امیدوارم خودت و نی نی نازت خوب باشین عزیزم قندت یکم بالاست به نظر من خودت یکم رعایت کن یعنی مواد نشاسته ای بخصوص برنجو کم استفاده کن و قندو شکر و مربا هم همین طور گلم اون آزمایشگاه که رفتی بهت نگفت نباید شیر کاکائو و کیک واسه صبحونه می خوردی باید صبحونه معمولی که هر روز می خوری شامل نون و پنیر و یا شیر و... دیگه رو مصرف می کردی حالا ان شاءالله که قندت واسه ماه بعد بیاد پایین گلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام بای قند ناشتا بین 70 تا 110 باشه
منم قندم بالا بود ناشتا 106 بعد از صبحانه 104
رفتم دکتر به من گفت برو دکترتغذیه منم رفتم بهم رژیم داد
برنج 6 تا 12 قاشق
نان دو اندازه کف دست در هر وعده
هندوانه موز شیرینی و خربزه اصلا نباید مصرف کنی
اگر با رژیم قندت بیاد ایین که دیگه به انسولین نیازی نداری
من با رژیم نگه داشتم الان ناشتا 82 بعد از صبحانه 100
خیلی باید مراعات کنی
البته کدو خام رو می تونی رنده کنی تو ماست و کمی نعنا خشک بزنی و بخوری که قند رو می یاره پایین خیار و شنبلیله هم همینطور
سلام بهتره پیش یک دکتر غدد خوب بری.
من دکتر زنانم اگرچه خیلی حاذق بود ولی در مورد قند فوری ارجاعم داد دکتر غدد.
الان هم تحت نظر یک دکتر فوق تخصص غددم و برام از هفته 23 انسولین تجویز کرده.
مساله رو جدی بگیر.
2738
دوستان من ازمایش قند دادم ناشتا و تست تحمل گلوکز . ناشتام 77 بود و یکساعت بعد از خوردن 50 گرم گلوکز 152 . دکتر زنانم اصرار داره که بالا نیست . اما تو سایتها گفته که از 140 به بالا مشکل داره . دکتر غدد هم رفتم با بی میلی گفت حالا اگه میخوای یبار دیگه تست قند بده . نظر شما چیه ایا کسی مشکل مشابهی داشته . در ضمن رشد نی نی من یکم کمه و کوچولوهه نمی دونم دیگه اگه برنج و نون هم نخورم سر این بچه چی میاد ؟
2706