2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم آخه وقتی کسی ندیدتت ،رنگ موی خودتو  پوستت و چهره و جنس و مو و  .... چجوری بگیم چه رنگی کنی؟   

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

عزیزم معمولا برای عقد مو ها رو رنگ خیلی روشنی نمیزنن

چونکه دختر بودن و ظرافت توی صورت عروس معلوم  باشه 

برای عروسی رنگ مو ها رو روشن میکنن که چهره ی عروس باز تر و خانمانه تر بشه 

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
عزیزم آخه وقتی کسی ندیدتت ،رنگ موی خودتو  پوستت و چهره و جنس و مو و  .... چجوری بگیم چه رن ...

موی خودم مشکی هست و موهام بلند هست و پوستم تقریبا سبزه هستم و موهام لخت هست

2738

بنظرم برای عروسی هایلایت کن 

عقد رنگ های تیره و فندقی بنظرم قشنگ تر میشه همراه با یه مدل موی باز با یه عااالمه موی بابلیس شده

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
ممنون به نظرتان چه رنگی بهتر هست

خواهش میکنم یه رنگ نه خیلی روشن نه خیلی تیره که شینیون مو ام معلوم باشه 

الان برای عروسی همه آمبره میکنن که بنظرم قشنگه 

مشکی هست آخه نامزدم میگه رنگ کن ولی رنگ هایی که اون میگه دکلره میخاد که من نمیخام دکلره کنم

آمبره یا آلیاژ که به مشکی بخوره بزن. من موهام بلونده بعد سه سال هنوز شوهری راضی نمیشه رنگ کنم

ولی میخوام این رنگی کنم زمینه موهام طبیعی اینه

خدایا سپاسگزارم
2706