2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقد ادا میان.‌من بعد سقطم رفتم .. با معرفی نامه..بعذ عکس نوشت ‌‌‌.عکسو بردم گف مشکوکی ب سپتوم

بعد رفتم اصف جاه گف اصلا عمل نمیخای ‌‌..

تو برا چی میخای بری

پسر قشنگم روی بالهای فرشتگان زیر چتر خداوند آرام باش چه بسا که آنجا گرم تر از آغوش مادرت باشد       به امید دیدار....|||||||

من دفه اول پنجاه ویزیت

دفه دوم عکسو بیست تومن !!

منم اول رفتم گف ابان بیا‌.‌دکترم نامه داد دیگه همون روز ویزیت شدم.بعد تا عکس بگیرم طول کشبد.

مرداد گ باردارا رو همون روز نوبت میداذ‌‌‌‌‌‌...

ی ماه دیگع ک بچت بدنیا میاد

پسر قشنگم روی بالهای فرشتگان زیر چتر خداوند آرام باش چه بسا که آنجا گرم تر از آغوش مادرت باشد       به امید دیدار....|||||||
من دفه اول پنجاه ویزیت دفه دوم عکسو بیست تومن !! منم اول رفتم گف ابان بیا‌.‌دکترم نامه داد دیگه هم ...

منواسه اندازهبطن های مغز جنینم میخوام برم ولی گفتن فعلا حداکثر نرماله میتذسم برم نگران ترم کنه 

2738
منواسه اندازهبطن های مغز جنینم میخوام برم ولی گفتن فعلا حداکثر نرماله میتذسم برم نگران ترم کنه

خب حصوری برو اکه ی بار میخای ببینت.‌‌

نمیخایم گ هیچ

ی نامه از ی دکتری بگیر ک ببینت..‌

مثلا معرفی بشی بهش بعلت فللن مشکل

ی نامه از ی دکتری بگیر ک ببینت..‌ مثلا معرفی بشی بهش بعلت فللن مشکل

اخه دکترم میگه نرو فعلا که طبیعیه بذار دنیا بیاد الانم که کاری نمیتونی بکنی من اصلا اروم نمیشم نمیتونم صبر کنم بخدا دیونه شدم 

عزیزم اروم باش... من والا تخصص ندارم راهنماییت گنم‌‌‌

اره گفت چند هفته ایی هزینشم 300 درسته ؟

من پارسال رفتم.قیمت ویزیت مثل باقی دکترها بود.برای من سی ثانیه وقت گذاشت.اگه مشکل خاصی نداری یه دکتر دیگه برو.فقط متخصص مشکلات خاصه و هیچ تبحر دیگه ای نداره.یه نفر هم تو نت نوشته بود که با ایشون سز شده و تا چهار ماه نمی تونسته تکون بخوره.