1232
1226

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

اللهم صل علی محمد وال محمد

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘💖۳اردیبهشت بی صبرانه منتظرتیم بهترین اتفاق زندگیمون بقول بابایی تیکه وجودم😍
1156
1221

انشالله که فردا به سلامتی میان خونه براشون صلوات میفرستم

لالا لا لا گل مریم .بزرگ میشی گلم کم کم .برای مادر وبابا  تومیشی مونس وهمدم.مرسانای مامان خیلی دوستت دارم  تیکر دوسالگی دخترمه

قلبم شکستست دعاشون میکنم براشون صلوات میفرستم....بچه ی ۱۵ ماهمو ۸ روزه از دست دادم،لطفا توهم به خواهرت بگو وقتی بچشو شیر میده منم دعا کنه خدا بهم یه دختر دیگه بده

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢
1167
قلبم شکستست دعاشون میکنم براشون صلوات میفرستم....بچه ی ۱۵ ماهمو ۸ روزه از دست دادم،لطفا توهم به خواه ...

خدابهت صبر بده عزیزم برای همه ما دعا کن ،ماهم برات دعا میکنیم تا یه دختر خدابهت بهت ببخشه💋💋🙏

1220