2726

من همه جا با اسم صداش میزنم

من مامان یه جوجه پنبه ایه خوشمزه شدم   دوست عزیز من دارم یه بازی بزرگ با آینده ام میکنم،یه لحظه ته دلت بگو خدایا کمکش کن بخاطر جوجه پنبه ایش....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازینکه خود اسمشونو بگی خجالت می کشی یا با جان گفتن سخته برات؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

خخخخ اولشه عادت میکنی 😆😄

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2728

وا 

من جلو خانواده اش اسمشو راحت صدا میکنم بعضی وقتا هم او شیرازی مسندازم پشتش .

یا میگم اسمش +جان . 

تو خونه هم هر چی صداش کردم دیگه عشقو عزیزم . و اینا

زندگی زیباست

رفته بودیم شمال همسایمونم بود ..زنه ۵۰ سالشه همش تو جم هر جا ک بود میگفت این  این این 

منم مثل یه دختر خوب برگشتم گفتم البته تو جم🤣🤣🤣

گفتم خانم فلانی چرا همش این این میکنی یکلام بگو آقا قاسم خجالت نداره 

زنه آب شده 🤣🤣🤣🤣

خدا بیامرزه آقا قاسمو بنده خدا فوت کرد 

بعد رفتنت همه آزوهام مُردن 😔😔

من همیشه همه جا عزیز صدا میزنم یادم نمیاد اسسمو گفته باشه خودشم همیشه میگه عزیزجان یا دیگه فوقش خانومی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

منم نمیتونم البته ده ساله😞😞😶😶

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔

البته دیگه ازبچه هام کمک میگیرم 

میگم برو باباروصدا کن😏😏

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
میخوام اقا صداش کنم ولی روم نمیشه

خب به فامیل بگو، بگو آقای فلانی ، منم دامادمونو اینطوری صدا می زنم

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....