2733
2734
عنوان

یه سوال

52 بازدید | 11 پست

به نطرتون کسایی که اول زندگی چیزی ندارن یعنی مستاجرن و ماشین ندارن با کسایی که اول زندگی همه چی دارن خونه و ماشین طلا چقدر ایا در اینده هم زندگیشون نسبت به اونا عقب میموته یا نه امکان داره اونا هم به پای اون کسایی که از اول همه چی داشتن برسن یا حتی از اونا بزنن جلوتر یا نه همیشه عقب میمونن از اونا 

ممکنه برسن به اونا ولی هیچ وقت حال خوش اونایی رو که از اول همه چی داشتن وبا آرامش زندگی کردن رو تجربه نمیکنند

از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤
ممکنه برسن به اونا ولی هیچ وقت حال خوش اونایی رو که از اول همه چی داشتن وبا آرامش زندگی کردن رو تجرب ...

حب شایدم اونایی که ار اول همه چی دارن مشکلات دیکه ای داشته باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حب شایدم اونایی که ار اول همه چی دارن مشکلات دیکه ای داشته باشن

خب اون دیگه بحثش جداست ولی اینکه اول زندگی همه چی داشته باشی تا اینکه هیچی نداشته باشی وبا بدبختی وقسط وقرض ونخوردن ونپوشیدن همه چیزو بخری زمین تا آسمون فرق داره با هم.

از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤
نه وای خواستم بدونم چقدر فرق داره آدم از اول همه چی داشته باشه یا نه بعدا شاید بهش برسه

ما از اول هیچی نداشتیم هیچی اما لذتی که زن وشوهر باهم به همه چی برسن خیلی بیشتره به نظر من تا از اول همه چی در اخیتارشون باشه 

تا خدا با من است زمانه با من است .
2738