2737
2734
عنوان

خانمای باردارو بچه دار میشه لطفا بیاید... سوال دارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 42 پست
تو بیمارستان فقط تمیزش میکنن نمیشورن ما بچه رو از بیمارستان میاریم حمومش میکنیم 😬اما دیدم بعضیا شی ...

اها ,یعنی روزای اول که میگن کمه لازم نیست با آب بشورم... 

میترسم باعث عفونت بشه وقتی نشورم

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 

پسر منو تو بیمارستان فقط پاک کردن.حوله نبردم

وزن بالا بستگی داره.یه خانمی بامن زایمان کرد 4ونیم کیلو طبیعی ولی خواهرم 4کیلو سزارین

من پسرم 3روزگی نافش افتاد بردیم حمام.حمام بعدیش 6روزگیش بود که خودم تنها بردم

من همیشه نمیشستم.بعضی وقتا فقط با دستمال مرطوب پاکش میکردم.اگه فقط ادرار بود که با دستمالم پاک نمیکردم

ایه 3 سوره حج.ایه 126 سوره اعراف... دوستان این ایات برای صبر و قضاوت نکردن هست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی فقط پاکش میکنن

اره عزیزم برای اینکه اون موادی ک تو رحم مادر هست خاصیت آنتی باکتری داره و چون جنین از ی محیط استریل وارد ی محیط با این همه آلودگی میشه این مواد کمک کنندس و بهتره بعد از روز سوم تو خونه بشوریش

2728
اها ,یعنی روزای اول که میگن کمه لازم نیست با آب بشورم...  میترسم باعث عفونت بشه وقتی نشورم

اخه خیلی کثیف بود بشورش چون زود سرما میخوره نینی 

ماک اینکاروروکردیم هیشکی عفونت نگرفته البته من نینیم هنوز به دنیا نیومده بچه ها خاله ها و عمه هام اینا رو دیدم

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍

۱ قدیما میشستن الان پاک میکنن چربی بدن نوزاد از بین نره حوله نمیخواد...اگه میخوای لباسهایی که خودت داریو بپوشه لباس میدی به پرسنل...اگه نه که همون لباسهای ساک نوزادو تنش میکنن

۲ بالای چهار کیلو سزارین میکنن...طبیعی نمیشه

۳ قدیم ها ده روز میشستن...الان چهارمین روز میگن حموم کنین بازم میتونی از پرستار بخش نوزادان بپرسی چون من بچه م تو دستگاه بوده اینو نمیدونم

۴ نه نیاز نیس...با دستمال مرطوب تمیزش کن...زیاد بشوری اگزما هم میگیره نوزاد...حتی تو بخش مراقبت های ویژه هم از پنبه خیس استفاده میکنن ..البته بازم هرجور که خودت صلاح میدونی

بچه ی منوکه نشستن ولی شماحوله ببر

بله بچه هرچی درشت ترباشه بخیه بیشترمیخوری

فرقی نمیکنه

هرجوردوست دارید

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2738

نه تو بیمارستان فقط پاکش میکنن

همون روز اول بشور

اگه خصوصی باشه حوله میدن

لباس باید همراهت بپوشونه

من که تو هر بار پی پی کردن میشستم

بستگی به استخوان لگن خودت داره که بتونی بچه رو تا چه وزنی راحت به دنیا بیاری ولی معمولا تا ۳ و نیم راحت به دنیا میاد

بالای چهار زیاد بخیه میخوری 

دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           
بله سز اختیاری بودم تو خصوصی کاملا راضی بودم عالی بود

دردش شدیده؟؟

دکترم گفته سز اختیاری میخوای تا هفته دیگه ی تومان بریز حساب و ۳اذر بیا برای عمل. دو دل هستم. بعدش به نی نی می‌تونم رسیدگی کنم؟؟؟

نه تو بیمارستان فقط پاکش میکنن همون روز اول بشور اگه خصوصی باشه حوله میدن لباس باید همراهت بپوشون ...

پس باید کمتر بخورم دیگه ... یعنی زیاد نمیخورم ها ولی همش چیزای مقوی میخورم که وزنش بالاست

یعنی از قبل بارداری اینجوری بودم

میدونم,وزنش از حالت طبیعی بالاتر میره... چون ۲بار سنو دادم بالاتر بود ... 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
پس باید کمتر بخورم دیگه ... یعنی زیاد نمیخورم ها ولی همش چیزای مقوی میخورم که وزنش بالاست یعنی از ق ...

سونو دقیق نمیگه 

دختر من تو سونو وزنش رو ۳ کیلو و چهارصد گرم زده بود

دو روز بعدش زایمان کردم ۲ کیلو و شش صد گرم بود

سونو از روی دور سینه و و دور سر و قدش وزن رو میگه چون قد دخترم خوب بود وزنش رو زیاد زده بود

دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           
2706