2703
2553

سلام ب همگی... من چندتا سوال دارم...هرکس میدونه جواب بده  

پیشاپیش ممنونم...

۱ ... وقتی نی نی به دنیا میاد توی بیمارستان خودشون میشورنش یا فقط پاکش میکنن ? باید حوله ببرم واسش یانه?

۲ ...  وزن نی نی چقدر باشه میشه طبیعی زایمان کرد , مثلا اگه بالای ۴ کیلو باشه اذیت نمیشم ...

۳ ...  واسه اولین بار باید چند روزه حمومش بدم من ?بعضیا میگن ۳ روزگی , بعضیا میگن همون روز اول حمومش بدی فرقی نداره ... 

۴ ... وقتی بدنیا میاد همون روزای اول هربار که پی پی میکنه باید بشورمش ? یانه ?

یه خانمی بهم گفت بچه چله ای نباید هی ببری زیر آب باید با دستمال و دستمال مربوط تمیزش کنی فقط کافیه ... 

هرکدوم رو میدونید جواب بدید ممنون ⚘

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

تو بیمارستان میشورن بعضی جا ها خودشون لباس تنش میکنن بعضی جا ها هم همراهت باید لباس تنه بچه کنه، حمام رفتن ربطی به چهلش نداره اوردی خونه ببرش حمام طرفای ما وسواس دارن مبگن بیمارستان تمیز نمیشوره😁 بقیه سوال هارم نمیدونم

تو بیمارستان فقط تمیزش میکنن نمیشورن

ما بچه رو از بیمارستان میاریم حمومش میکنیم 😬اما دیدم بعضیا شیش روز به بعد حموم میکنن

دکتر من گفته بالا چهارکیلو رو سزارین میکنم 

پیپیش اگه خیلیییی زیاد بود تشت میاریم تو تشت پاشو میشوریم اگه خیلی زیاد نبود با پنبه مرطوب   اخه میگن دستمال مرطوب حساسیت براش میاره

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍

1.تو بیمارستان نمیشورن فقط پاکش میکنن نی نی رو

2.نمیدونم سز بودم من 

3.همون روزی که از بیمارستان اوردیمش خونه دخترمو شستیم 😙😙😙

4.از همون روزی که دنیا اومد پی پی میکرد میشستمش هر دفعه بعد از پنج روزگیش هم که کلا برا جیشش هم میشورم چه پی پی کنه چه جیش کنه  هر دفعه میشورم قشنگ خشک میکنم هر دفعه قشنگ پماد میزنم بعدش پوشک میکنم😙😙😙

تو بیمارستان میشورن بعضی جا ها خودشون لباس تنش میکنن بعضی جا ها هم همراهت باید لباس تنه بچه کنه، حما ...

راستی پی پی کرد بشورش ، جیش میشه با دستمال مرطوب پاک کنی ولی پی پی بهتر شسته بشه

2706