2733
2734
عنوان

تو رو خدا دعا کنید

168 بازدید | 23 پست

سلام دوستان امشب شب شهادته  دعا کنید...

یا امام حسن عسگری شما رو قسم میدم ب امام زمان خواسته های همه رو امشب برآورده کن ...

شما رو قسم میدم ب اشک های امام زمان💔💔💔

خداااااایا تو رو خدااا😢😢😢

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

میشه برا منم دعا کنید؟

چند وقت پیش واسه یه موضوعی خیلی ناراحت بودم و همش به خودکشی فکر میکردم. 

همش به اینکه چطوری میشه خلاص شم و این چیزا. که با کمک یه نفر نه خوب ولی بهتر شد اون اوضاع.

بعد از اون امروز یه تاپیک زدم از یه مشکلی که پیش اومده بود برام. و بعد با خیلی ادم رو به رو شدم که میگن چرا دروغ میگی تو همونیی که خودتو میخواستی بکشی واسه کی زنده ای...

یه سری ادم که شعور و درک هیچی رو ندارن. 

فقط به ادمای دیگه میخواستم بگم شرایط الان منو که واسه مشکلم اومدم اینجا تا یه ذره دلداری بشنوم رو ببینید که تازه مجبور شدم عذر خواهی کنم که خودم رو نکشتم

و لااقل شما ها یه ذره سعی کنید درک داشته باشید از زندگی همین فقط ...

حاجتروا باشید و خوشبخت

ممنونم..هم چنین

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔
2738

یا امام حسن عسگری ناامیدم ولی شفاعت کن خدا خواهرمو ازم نگیره

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

براشوهرمنم دعا کنید تو گردنش توده هست امروز رفته سیتی اسکن گفته باید بیای باتزریقم انجام بدی دلم ریخت ... انقد توزندگیمون بدبختی کشیدیم یعنی الان خوشیامون بود التماس دعاااا

عزیزم خدا حاجت دلتو بده.😢😢😢😢برای منم دعا کن دلم آروم نیست

حتما عزیزم الان نماز میخونم برات دعا میکنم خدا حاجت دلتو بده 

تو هم برای خواهرم دعا کن

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

انشالله خدا حاجت دلتونو بده.

برا دختر کوچولوی منم دعا کنید

خدایا میشه دخترکوچولومو شفا بدی؟😭بخدا  بجز سلامتی دیگه هیچی ازت نمیخوام .(دخترم مشکل قلبی داره تترالوژی فالوت هست.باید عمل بشه😓)
2706